Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odp. Nr 1 dp przetargu na wydawnictwo Ziemia Łęczyńska

2010-07-28 10:50:33


Łęczna, dnia 2010-07-28

ZP.3431/22/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 1


wg. rozdzielnika


Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na przygotowanie do druku i druk dwóch numerów Wydawnictwa Samorządowego Powiatu Łęczyńskiego „Ziemia Łęczyńska”.


W imieniu Starosty Powiatu Łęczyńskiego z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuje pytania Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 28 lipca 2010r. o godz. 09:28 do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na przygotowanie do druku i druk dwóch numerów Wydawnictwa Samorządowego Powiatu Łęczyńskiego „Ziemia Łęczyńska”. Kod CPV – 79800000 – 2 – Usługi drukowania i powiązane.


1.Czy do oferty wymagane jest przedstawienie wstępnego projektu graficznego (layotu) wydawnictwa ? Jeśli te dwa wydawnictwa stanowią integralną bądź koncepcyjną całość z poprzednimi publikacjami to musimy się z nimi zapoznać.
2. Czy mówiąc rozkładówka maja państwo na myśli tradycyjną rozkładówką (cztery strony w środku publikacji?)
3. W specyfikacji nic nie pisze o introligatorni (zeszyty klejone, zszywki itp.)
4. Czy posiadacie Państwo numer na to wydawnictwo?
5. W jakiej formie zostaną przekazane materiały wybranemu wykonawcy?

W odpowiedzi wyjaśniamy:
Ad. 1 ) Nie
Ad. 2) Tak
Ad. 3) zszywki
Ad. 5) posiadamy numer ISSN
Ad. 6) materiały przekażemy w formie elektronicznej


Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www