Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi Nr 1 do przetargu na druk materiałów poligraficznych do projektu Magia...

2010-04-22 10:46:03

Łęczna, dnia 2010-04-22

ZP.3431/9/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 1

wg. rozdzielnika
Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na usługi PRZYGOTOWANIE DO DRUKU I DRUK MATERIAŁÓW POLIGRAFICZNYCH W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU MAGIA MIEJSC – PROMOCJA WALORÓW TURYSTYCZNYCH LUBELSZCZYZNY

Przewodniczący Zarządu Powiatu w Łęcznej z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuje pytania Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 21 kwietnia 2010r. o godz 10:04 do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na usługi przygotowania do druku i druk materiałów poligraficznych w ramach realizacji projektu Magia miejsc – promocja walorów turystycznych Lubelszczyzny:

1. Czy otrzymamy makietę ( projekt) według którego będzie odbywał się skład.

Ad. 1. Zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SIWZ opracowanie projektów graficznych i typograficznych materiałów poligraficznych leży po stronie Wykonawcy.

2. Proszę określić procentowo ile będzie zdjęć w albumach, i czy robimy
próby kolorystyczne ( proof cyfrowy) do każdej strony ze zdjęciem, czy tylko
do wybranych?
W Załączniku nr 1 do siwz podano orientacyjną liczbę stron całej publikacji oraz tekstów w języku polskim, które następnie zostaną przetłumaczone na języki obce. Publikacje są aktualnie w fazie opracowywania, liczba stron została zatem podana w przybliżeniu. Orientacyjnie można przyjąć iż pozostałą część albumów będą stanowiły zdjęcia.
Ad. 2 Zamawiający nie przewiduje prób kolorystycznych dla każdej strony ze zdjęciem. Próby kolorystyczne zostaną wykonane dla ok. 15 % wybranych zdjęć.
3. Proszę określić gramaturę papieru który ma być użyty na okładkę w " Folderze do wystawy"
Ad. 3 Zamawiający sugeruje użycie kartonu o gramaturze co najmniej 240 g.
4. Album I ogólny oraz Album Majówka
- jakiej grubości tektura ma być użyta do kaszerowania okładki
- w przypadku dodatkowych stron z kalki, możliwa jest tylko oprawa
szyto-klejona
Ad. 4 Zamawiający sugeruje użycie tektury o grubości 2 – 3 mm. Zastosowanie szycia nie wyklucza dodatkowego klejenia poszczególnych elementów publikacji.
5. Festiwal ginących kultur
- proszę o podanie formatu okładki po rozłożeniu, ewentualnie formatu
skrzydełek
Ad. 5 Zamawiający sugeruje zastosowanie skrzydełek o szerokości ok. 100 – 150 mm.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych