Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi Nr 1 do przetarfu na organizację imprez w ramach projektu Magia...

2010-04-22 10:44:36

Łęczna, dnia 2010-04-22

ZP.3431/8/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 1

wg. rozdzielnika
Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na usługi Organizacja imprez kulturalno – rozrywkowych w ramach projektu Magia miejsc – promocja walorów turystycznych Lubelszczyzny

Przewodniczący Zarządu Powiatu w Łęcznej z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuje pytania Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 21 kwietnia 2010r. o godz. 11:21 do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na usługi Organizacja imprez kulturalno – rozrywkowych w ramach projektu Magia miejsc – promocja walorów turystycznych Lubelszczyzny:

1. Warsztaty Szantowe,
Jaka jest ilość noclegów jakie należy zapewnić uczestnikom warsztatów? Przez ile dni oraz ile dziennie należy zapewnić posiłków uczestnikom? Skąd pochodzą uczestnicy warsztatów ? – czy jest to jedna 40 osobowa grupa którą uda przewieźć się jednorazowo autokarem?

Ad. 1 Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SIWZ Usługa organizacja i przeprowadzenie warsztatów szantowych obejmuje opracowanie autorskiego programu prezentacji piosenki szantowej w formie 2 dniowych warsztatów w dniach 17 – 18.07.2010 dla 40 osób, zakończonych występem zespołów szantowych. Oznacza to, że dobór zespołów, które wezmą udział w warsztatach szantowych, a następnie w ramach podsumowania warsztatów wystąpią na przygotowanej scenie leży po stronie Wykonawcy. Wykonawca dostosuje ilość posiłków oraz sposób transportu zespołów na miejsce warsztatów stosownie do opracowanego przez siebie programu warsztatów oraz potrzeb wytypowanych przez siebie zespołów.

2. Jarmark ginących kultur w Dratowie
Jaka jest ilość noclegów jakie należy zapewnić uczestnikom warsztatów? Przez ile dni oraz ile dziennie należy zapewnić posiłków uczestnikom? Skąd pochodzą uczestnicy warsztatów ? – czy jest to jedna 120 osobowa grupa którą uda przewieźć się jednorazowo autokarami?

Ad. 2 Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SIWZ Usługa organizacji warsztatów chóralnych obejmuje:
- opracowanie autorskiego programu prezentacji pieśni prawosławnych w formie 2 dniowych warsztatów w dniach 14 – 15.08.2010 dla ok. 120 osób ( 4 chóry), zakończonych występem chórów (po ok. 1 h). Oznacza to, że dobór chórów, które wezmą udział w warsztatach, a następnie w ramach podsumowania warsztatów wystąpią na przygotowanej scenie leży po stronie Wykonawcy. Wykonawca dostosuje ilość posiłków oraz sposób transportu chórów na miejsce warsztatów stosownie do opracowanego przez siebie programu warsztatów oraz potrzeb wytypowanych przez siebie chórów.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www