Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 2

2010-03-29 12:38:47
Łęczna, dnia 2010-03-29

ZP.3431/2/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 2


wg. rozdzielnika


Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na usługi organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych w ramach projektu Magia miejsc – promocja walorów turystycznych Lubelszczyzny

Przewodniczący Zarządu Powiatu w Łęcznej z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuje pytania Nr 2 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 26 marca 2010r. o godz. 18: 19 do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na usługi organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych w ramach projektu Magia miejsc – promocja walorów turystycznych Lubelszczyzny:

1. Rekonstrukcja bitwy Cycowskiej. Film promocyjny
Czy przygotowanie scenariusza bitwy cycowskiej to również zatrudnienie grup odtwórstwa historycznego czyli produkcja od A do Z całego filmu – czy po prostu zadaniem zleceniobiorcy będzie nakręcenie rekonstrukcji (po uprzednim uzgodnieniu scenariusza) w wykonaniu grup o których mowa w specyfikacji (wiersz Program)?
Czy 10 minutowy film o powiecie ma zostać zmontowany tylko z materiałów Organizatora czy zleceniobiorca ma za zadanie również nakręcić dodatkowe materiały – czyli powiedzmy przeznaczyć na to 1 dzień realizacji z ekipą filmową?

Ad. 1.
Zamawiający zawarł osobną umowę z grupą rekonstrukcji historycznej. Zgodnie z zał. nr 1 do siwz „Usługa obejmuje: przygotowanie scenariusza oraz nagranie i montaż filmu promocyjnego, ok.10 minut bitwy cycowskiej, ok. 10 min filmu o powiecie, zmontowane w integralną całość, z wykorzystaniem materiałów o powiecie otrzymanych od organizatora oraz nagrania wykonanego w trakcie imprezy w Cycowie, wykonane studiem realizacyjnym SD / HD z 4 kamerami SD / HD, przekazanie organizatorowi filmu w 2 kopiach, na DVD i dysku przenośnym” .

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych