Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » O Starostwie » Nieruchomości - ... » Informacja o wyniku I ...

Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w Jaszczowie

2010-03-09 08:33:09

Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w Jaszczowie , jednostka ewidencyjna Milejów , będącej we władaniu Powiatu Łęczyńskiego.

Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. nr 207, poz. 2108) podaje się do publicznej wiadomości, że I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości położonej w Jaszczowie , jednostka ewidencyjna Milejów , będącej we władaniu Powiatu Łęczyńskiego, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr działki 591 o pow. 0,46 ha , odbył się w dniu 04 marca 2010r. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej, przy Al. Jana Pawła II 95A.
Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym, z powodu nie przystąpienia oferenta do przetargu.

Przewodniczący Komisji
Henryk Gański

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www