Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

pytanie nr 2 do Zapytania ofertowego na realizację usługi telefonii stacjonarnej świadczonej na rzecz Starostwa Powiatowego w Łęcznej

2009-12-07 14:12:23
Pytanie nr 2 dotyczące zapytania ofertowego na realizację usługi telefonii stacjonarnej świadczonej na rzecz Starostwa Powiatowego w Łęcznej znajduje się w załączniku.

Odpowiedź:
Zamawiający podtrzymuje swoje stanowisko zawarte w Zapytaniu ofertowym na realizację usługi telefonii stacjonarnej świadczonej na rzecz Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Nie przewiduje wyrażenia zgody na wykonanie zadań przez podwykonawców, jak również zmiany terminu rozpoczęcia usług.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna