Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do zapytania ofertowego na:Zakupu testów i podręczników dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej”

2018-09-03 14:19:17

.


Znak sprawy: IPR.272.1.44.2018
Łęczna 03.09.2018r
Wykonawcy
Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na „Zakupu testów i podręczników dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej”

Pytanie 1.
W związku z przetargiem na „Zakup testów i podręczników dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej” (IPR.272.1.44.2018) zwracam się z zapytaniem, czy istnieje możliwość zmiany terminu wykonania zamówienia z 7 na 10 dni roboczych?
Odpowiedź:
Zamawiający wyraża zgodę na zmianę terminu wykonania zamówienia z 7 na 10 dni roboczych.
dobrane indywidualnie do każdego z terenów przez Inwestorów. Należy więc zachować funkcje jakie mają spełniać podane przez projektanta urządzenia.


Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron