Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do przetargu pn.:Zakup, dostawa i instalacja zestawów komputerowych stacjonarnych do pracowni szkolnej Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.

2018-06-29 14:52:37

,


Znak sprawy: IPR.272.4.17.2018
Łęczna 29.06.2018r
Wykonawcy (wszyscy)
PYTANIA O ODPOWIEDZI NR 1
Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Zakup, dostawa i instalacja zestawów komputerowych stacjonarnych do pracowni szkolnej Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.

Na podstawie art. 38 ust.2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 Prawo Zamówień Publicznych
( Dz. U. z 2017, poz. 1579 z póź.zm.) Zamawiający poniżej zamieszcza treść pytań dotyczących SIWZ wraz z udzielonymi wyjaśnieniami.

Pytanie 1. Monitor - wymagania specyfikacji jednoznacznie wskazują na monitor o przekątnej 21,5", czy Zamawiający miał na myśli taki monitor ? Jeśli nie to proszę o odpowiedź czy zostanie dopuszczony monitor o następujących parametrach w zamian za wymagane: przekątna 23,8" o rozdzielczości 1920x1080 pikseli; maksymalny rozmiar piksela 0,28 mm, zużycie energii w trybie stand-by na poziomie 0,2W, maksymalne zużycie energii w trybie EPA poniżej 15W ?
Odpowiedź: Zamawiający nie dopuszcza monitora o parametrach zaproponowanych przez Wykonawcę. W opisie przedmiotu zamówienia zawartym w SIWZ, Rozdział III, pkt 20)a Zamawiający wymaga aby monitor miał ekran o przekątnej min. 24,0 cala
Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ
i będą wiążące przy składaniu ofert.













Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych