Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Zdrowie » Powiatowa Sieć Szkół ... » Regulamin Powiatowego ...

Regulamin Powiatowego konkursu „Zdrowie dla wszystkich – żyj zdrowo i aktywnie”

2018-03-29 10:46:56
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęcznej, Sieć Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej zaprasza uczniów klas IV-VII z placówek oświatowych z terenu powiatu łęczyńskiego do udziału w konkursie na lapbook pt. „Zdrowie dla wszystkich – żyj zdrowo i aktywnie”

Celem konkursu jest m.in. upamiętnienie Światowego Dnia Zdrowia 2018 pod hasłem "Zdrowie dla wszystkich”, popularyzacja treści prozdrowotnych, promocja zdrowego i aktywnego stylu życia - kształtowanie aktywnej postawy wobec zdrowia, nabywanie umiejętności dbania o zdrowie, uwrażliwianie na potrzeby zdrowotne swoje i innych.

Termin składania prac upływa z dniem 25 kwietnia 2018 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków