Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Notatka z wyboru oferty na zorganizowanie 3-dniowej wycieczki autokarowej na Węgry w terminie 8.-10.12.2017r. dla pracowników zatrudnionych w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej.

2017-11-22 13:49:31

. .

PZAZ.XI.272.1.7.2017
Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 3/2014
z dnia 16 kwietnia 2014 r.
Dyrektora Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej

Notatka służbowa z wyboru oferty w postępowaniu na:
Na zorganizowanie 3-dniowej wycieczki autokarowej na Węgry w terminie 8.-10.12.2017r. dla pracowników zatrudnionych w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej.

W sprawie udzielenia zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30.000 euro
I. Opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie 3-dniowej wycieczki autokarowej dla grupy 47 osób, dla pracowników Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej, z przewagą osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Ostateczna liczba uczestników wycieczki może ulec zmianie, zmniejszeniu do 5 osób i zostanie podana najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem wycieczki. Zmiana liczby uczestników nie powoduje zmiany ceny jednostkowej przez Wykonawcę.
KOD CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
2. Miejsce wycieczki :Węgry Mezőkövesd,
3. Opis warunków organizacji wycieczki:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewnia w szczególności:
a) transport autokarem o podwyższonym standardzie na trasie Łęczna – Mezőkövesd – Eger- Mezőkövesd - Łęczna, w grupie będą osoby z ograniczoną możliwością poruszania się i do 3 osób na wózkach inwalidzkich;
b) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika bez względu na rodzaj schorzenia,
c) Zakwaterowanie:
2 noclegi w hotelu co najmniej 4 gwiazdkowym, który posiada w swoim obiekcie baseny z wodą termalną, leczniczą, spa, saunę, siłownię, programy odnowy biologicznej - w pokojach 2 osobowych z łazienkami (w tym co najmniej 3 pokoje z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich i mających problemy z poruszaniem się: dodatkowe krzesełka plastikowe w łazience z brodzikiem, dodatkowe oporęczowanie) każdy z pełnym węzłem sanitarnym, winda w hotelu, posiadającym infrastrukturę: oprzyrządowanie pomocnicze dla osób mających problemy z poruszaniem się.
Wykonawca zapewnia możliwość korzystania z ww. infrastruktury Hotelu w ramach przedmiotu zamówienia (w cenie ofertowej, bez dodatkowych opłat).
d) Wyżywienie:
2 x śniadania w hotelu ( stół szwedzki ),
3 x obiad w tym:
• jeden na Słowacji na trasie przejazdu na Węgry (zupa, drugie danie + napój),
• jeden w Restauracji Regionalnej w Mezőkövesd, drugiego dnia, ( zupa, drugie danie + napój),
• jeden na trasie powrotnej do Polski na Węgrzech w formie bufetu ( z możliwością wyboru zup, drugich dań, sałatek, przekąsek i napoi)
3 x kolacja bufetowa w tym :
• jedna kolacja w hotelu – pierwszego dnia pobytu i dodatkowo wieczorne spotkanie integracyjne w Stylowej Piwnicy - Doliny Pięknej Pani w Egerze , min.: co najmniej 2 godziny z muzyką i degustacją wędlin, warzyw, serów żółtych i napoi – pierwszego dnia pobytu ,
• jeden uroczysty wieczór bankietowy w Restauracji w Egerze, z muzyką na żywo min 4 godz., z bogatym menu (obiadokolacja typu all inclusive – jedzenie
i napoje) - drugiego dnia pobytu
• jedna kolacja na Słowacji na trasie przejazdu do Polski (jedno ciepłe danie, kanapki, plus zimna płyta, kawa, herbata, napój do wyboru).

Napoje dla uczestników min. 0,5 litr wody mineralnej dziennie oraz kawa, herbata do dyspozycji w autokarze -bezpłatnie.
e) Opiekę pilota biura przez cały czas trwania wycieczki ( przedstawienie w terminie 5 dni przed wyjazdem kopii aktualnej licencji pilota),
f) Opieka ratownika medycznego lub pielęgniarki ( przedstawienie w terminie 5 dni przed wyjazdem kopii dokumentu poświadczającego posiadanie wymaganych kwalifikacji i doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi),
g) Zwiedzanie z przewodnikiem EGERU: neoklasycystyczna bazylika z lat 1831-1836, barokowy kościół minorytów, eklektyczny ratusz miejski, cerkiew zbudowana przez uchodźców serbskich pod koniec XVIII w., barokowo-rokokowy budynek Liceum Karola Eszterhazego wraz z obserwatorium astronomicznym, minaret, barokowy kościół franciszkanów z XVIII w., Zamek, ulica Kossutha, pałac Arcybiskupa, w tym spacer „EGER BY NIGHT” oraz Dolina Pięknej Pani.
h) Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
i) udział w Kiermaszu wyrobów węgierskich w Egerze 3 dnia pobytu,
j) 3 dnia pobytu zwiedzanie podziemnej trasy egerskiej „MIASTO POD MIASTEM” w Egerze.
k) Pakiet dodatkowych zabiegów lub masaży w SPA Beauty & Therapy:
medycznych, relaksacyjnych i kosmetycznych, kuracji kąpielowych, w czasie pobytu do wyboru dla każdego uczestnika wycieczki w kwocie 300 zł za osobę.
l) Podstawowe wyposażenie apteczki: (w tym ciśnieniomierz naramienny, leki pierwszej potrzeby).

II. Określenie szacunkowej wartości zamówienia brutto:
Wartość zamówienia oszacowano na kwotę 55 000,00zł netto co stanowi równowartość 13 173,97 euro (1 euro = 4. 1749 ) na podstawie Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych.
Szacunkowa wartość brutto zamówienia 55 000,00zł. W związku z otrzymaną ofertą na kwotę netto/brutto 57 105,00 zł wartość zamówienia zwiększono do tej kwoty.

1. Wskazanie środków przewidzianych na realizację zadania w planie finansowym Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej w danym roku budżetowym
(dział, rozdział):
Dział 852, Rozdział 85295, § 4300, źródła finansowania: ZFA oraz ZFŚS

2. Wykaz zawierający wykonawców, do których wydział zamawiający skierował zapytanie ofertowe:
1) Centrum Podróży Koliber, ul. F. Chopina 7/26, 20-026 Lublin
2) B. T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych, ul. Berberysowa, 20-258 Turka
3) Biuro Podróży Guliver, ul. M. Skłodowskiej-Curie 3, 20-029 Lublin
4) Karol Travel Biuro Podróży, ul. Pawlak 8, 21-010 Łęczna
5) Stanpol Biuro Podróży, ul. Stefanii Pawlak 3, 21-010 Łęczna

3. Wykaz uzyskanych ofert, na kwotę brutto:
1) Przedsiębiorstwo STANPOL Przytuła Stanisław, ul. Stefanii Pawlak 3, 21-010 Łęczna, oferta na kwotę brutto 57 105,00 zł., ofercie przyznano 100 punktów,
4. Nazwisko (lub nazwę firmy) i adres wykonawcy, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą pod względem ceny lub przedstawiającej najkorzystniejszy bilans ceny i innych kryteriów oceny ofert, cenę złotych netto i brutto zamówienia zleconego oraz uzasadnienie wyboru oferty:
Przedsiębiorstwo STANPOL Przytuła Stanisław, ul. Stefanii Pawlak 3, 21-010 Łęczna, oferta na kwotę brutto 57 105,00 zł.
Oferta spełnia wymagania Zamawiającego, jest korzystna pod względem finansowym i kompletna w oparciu o aktualne przepisy prawa.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków