Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do zapytania na:,,Zakup i dostawę wyposażenia gastronomicznego dla Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej.” PZAZ.XI.272.1.4.2017

2017-10-17 11:41:10

.

Łęczna, dnia 17.10.2017r.


Zainteresowani dostawcy
Dotyczy: Zapytania ofertowego na ,,Zakup i dostawę wyposażenia gastronomicznego dla Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej.” PZAZ.XI.272.1.4.2017

Zamawiający informuje, ze w przedmiotowym Zapytaniu Ofertowym w trybie art.4 pkt.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień Publicznych wpłynęły następujące pytania:
1. W związku z wejściem do użytku nowego katalogu firmy Stalgast, produkt ujęty
w punkcie 27 z numerem katalogowym 512400, został wycofany ze sprzedaży.
W katalogu tejże firmy na chwilę obecną dostępny jest produkt podobny, jednak nieco gorszej jakości. Czy podany przez Państwa produkt można zastąpić innym produktem, tej samej firmy, czy dopuszczają Państwo również produkt innej firmy?
Odpowiedź: Produkt ujęty w naszej specyfikacji w punkcie 27 rzeczywiście został wycofany ze sprzedaży i nie ma go w obowiązującym katalogu. Jednak według uzyskanych informacji w firmie Stalgast są one jeszcze w sprzedaży do wyczerpania zapasów magazynowych. Zamawiający dopuszcza produkt również z obowiązującego katalogu.
2. Czy podane przez Państwa produkty w pozycjach 35,36,37,38 i 39 mają pochodzić z tego samego zestawu?
Odpowiedź: Według specyfikacji produkty opisane w pozycjach 35, 36, 37,38 i 39 to produkty typu Arcoroc, pozycja 35,36,37 są z linii Restaurant, pozycja 38,39 – linia Trianon. Zamawiający wymaga, aby zamawiany towar był zgodny z opisem
w Specyfikacji.
3. Czy produkt w pozycji 40 można zastąpić produktem innej firmy, takiej samej lub lepszej jakości oraz w wymiarach zgodnych z podaną przez Państwa specyfikacją?
Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza produkt innej firmy, o ile będzie on tej samej lub lepszej jakości oraz o wymiarach i pojemności zgodnymi z podaną Specyfikacją.

Zamawiający informuje, ze pytania oraz odpowiedzi staja się integralną częścią Zapytania Ofertowego.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe