Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Organizacje pozarzadowe » Aktualizacja bazy danych ...

Aktualizacja bazy danych organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji, formalnych oraz nieformalnych grup zrzeszonych itp.

2017-01-03 08:35:15

W związku z trwającymi pracami aktualizacji bazy danych zwracamy się z uprzejmą prośba do wszystkich działających na terenie Powiatu Łęczyńskiego organizacji pozarządowych, stowarzyszeń , klubów, OSP, fundacji, formalnych oraz nieformalnych grup zrzeszonych itp. o nadsyłanie informacji na Państwa temat w postaci danych adresowych, numerów telefonów, adresów mailowych, NIP, REGON, itp. oraz wszelkich informacji, którymi chcieliby Państwo się pochwalić na naszej stronie internetowej powiatu. Informacje proszę przesyłać mailowo na adres: t.madejska@powiatleczynski.pl w terminie do 10 stycznia 2017r.

Informacja o którą się zwracamy pozwoli nam również uaktualnić bazę do Głównego Urzędu Statystycznego, który to obowiązek wynika z art. 30 pkt 3 ustawy o statystyce publicznej z dnia 29 czerwca 1995 r. ( Dz. U. z 2016 r. poz.1068) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 lipca 2015r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2016 ( Dz. U. poz. 1304 badanie 1.04.01)
Dla ułatwienia podaję w załączeniu formularz

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www