Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi nr 2 do przetargu na sukcesywną dostawę fabrycznie nowych......IPR.272.4.9.2016

2016-11-21 11:18:35

.

IPR. 272.4.9.2016 Łęczna, dnia 21.11.2016r.Zainteresowani Wykonawcy

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 2

Dotyczy: przetargu nieograniczonego, znak: IPR. 272.4.9.2016 na : Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych art. biurowych (zadanie nr 1), eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz faksów (zadanie nr 2) - wraz z odbiorem zużytych tonerów - do siedzib zamawiającego.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły następujące pytania, na które udzielono odpowiedzi:

Pyt. nr 1. Zwracamy się do Zamawiającego z prośbą o ponowne sprawdzenie i zaktualizowanie pozycji nr 60 w formularzu ofertowym, w którym wpisany jest „Bęben do Lexmark T420”. Strona producenta urządzenia, czyli firmy Lexmark nie wskazuje w materiałach kompatybilnych do tego urządzenia jakiegokolwiek bębna, więc albo Zamawiający miał na myśli kasetę z tonerem albo bęben do innego urządzenia.
Ad.1. W formularzu oferty dotyczącego zadania nr 2 materiałów eksploatacyjnych…pod pozycją nr 60 dotyczącą bębna do Lexmark T 420 należy rozumieć potrzeby dostawy jednej szt. Kartridge (bęben + toner inaczej kaseta z tonerem) do przedmiotowego urządzenia.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ i będą wiążące przy składaniu ofert.
Zamawiający nie widzi potrzeby przedłużania terminu na złożenie ofert.

Z poważaniem:
…………………………………

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków