Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi nr 2 do przetargu na dostawę energii elektrycznej dla ZS Łeczna, znak: ZP.272.4.29.2011

2011-12-22 07:35:56


ZP.272.4.29.2011 Łęczna, dnia 22.12.2011r.


Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 2
Wykonawcy zainteresowani udziałem w zamówieniu publicznym

Dotyczy: kompleksowej dostawy energii elektrycznej oraz świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka ul. Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna w okresie 1 roku.


Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym zamówieniu publicznych prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły następujące pytania:


1. W tabeli formularza oferty prosimy o zdeklarowanie w obrębie taryfy C12a ilości szacunkowej zużytej energii w poszczególnych strefach (szczytowej
i pozaszczytowej). W przypadku braku podania przez Państwo wspomnianego podziału zużycia energii proponujemy do przygotowania oferty w grupie taryfowej C12 przyjęcie ilości energii zgodnie na obie strefy po 50 %. Prosimy o akceptację naszej propozycji.

W odpowiedzi informuję;

Ad1) w grupie taryfy C12a prognozowaną zużytą energię należy przyjąć:
- w strefie szczytowej – 70 % wskazanej ilości szacunkowej zużycia,
- w strefie pozaszczytowej - 30 % wskazanej ilości szacunkowej zużycia .
Przedmiotowe modyfikacje nie wpływają na zmianę daty złożenia oferty.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe