Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 1 na zakup samochodu, znak: ZP.272.4.22.2011

2011-11-18 13:48:26
Łęczna, 18.11.2011

Pytania i odpowiedzi nr 1
Wykonawcy wszyscy

ZP.272.4.22.2011

Dyrektor Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej informuje, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: zakup jednej sztuki fabrycznie nowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych wpłynęły następujące pytania:
1.Proszę o wyjaśnienie 5 punktu w opisie przedmiotu zamówienia - wymagania dotyczące serwisu. przy tak skomplikowanym produkcie jakim jest samochód czas usunięcia usterki 24 godz. robocze i czas dostawy części 72 godz. jest w niektórych przypadkach nie do spełnienia przez dostawców. W okresie gwarancji interes klienta jest zagwarantowany w Kodeksie Cywilnym. Po gwarancji (np w samochodzie kilkuletnim) przy nie znanych parametrach eksploatacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie awarie mogą być nam zgłoszone i jak długo potrwa ich naprawa.

W odpowiedzi wyjaśniam:
Zmienia się zapis punktu 5 – wymagania dotyczące serwisu na następujący: usunięcie usterki w najkrótszym możliwym terminie, bez zbędnej zwłoki.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www