Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Zdrowie » Powiatowa Sieć Szkół ... » ZDROWO, WESOŁO, KOLOROWO ...

ZDROWO, WESOŁO, KOLOROWO !

2011-06-06 07:41:12

fot Zdrowie człowieka jest wartością, której nie można kupić. Warto o tym pamiętać już od najmłodszych lat, ponieważ od naszego postępowania w dużej mierze zależy: Czy będziemy zdrowi, czy chorzy.

Jednym z zadań Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej jest promocja zdrowego stylu życia.
Od 2005 roku szkoła należy do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
Podejmuje wiele działań: organizację konkursów, inscenizacji, wycieczek , spotkań z ciekawymi ludźmi, zawodów. Od wielu lat SP Nr 4 bierze udział w Alercie Ekologiczno – Zdrowotnym.
Nauczyciele i wychowawcy starają się wyposażyć całą społeczność szkolną w wiedzę i umiejętności niezbędne do podejmowania właściwych wyborów dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Uczą jak zdrowiej żyć oraz kształtują poczucie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, a przede wszystkim prowadzą szeroko pojętą edukację prozdrowotną i ekologiczną.

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej w dniu 2 czerwca 2011 r. zorganizowała wielki przemarsz uczniów ulicami Łęcznej. Dzieci, wyposażone w plakaty i transparenty, promowały zdrowy i aktywny styl życia wśród mieszkańców naszego miasta.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa