Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 2 na art. biurowe i eksploatacyjne

2010-11-23 12:32:43
Łęczna, dnia 2010-11-23

ZP.3431/31/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 2


wg. rozdzielnika


Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę art. biurowych (zadanie nr 1) i eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek (zadanie nr 2) do siedziby zamawiającego

W imieniu Starosty Łęczyńskiego z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuję pytanie Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytanie, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 23 listopada 2010r. do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na dostawę art. biurowych (zadanie nr 1) i eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek (zadanie nr 2) do siedziby zamawiającego:


1. Czy Zamawiający pozwoli na wycenę papieru klasy A o białości 165 +/-?

W odpowiedzi wyjaśniamy:

Ad. 1.
Tak, pod warunkiem, że klasa tego papieru nie będzie powodowała jakichkolwiek problemów w wykorzystaniu tego papieru w pracy drukarek i kserokopiarek.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków