Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Zdrowie » Powiatowa Sieć Szkół ... » Zmiana na stanowisku ...

Zmiana na stanowisku Koordynatora Powiatowego Sieci Szkół Promujących Zdrowie

2010-11-05 14:45:54

Sieć Szkół Promujących Zdrowie

W związku z rezygnacją Pani Karoliny Budzińskiej-Grzesiuk z funkcji Koordynatora Powiatowego ds. Szkół Promujących zdrowie Starosta Łęczyński na wniosek Powiatowego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie powołał Panią Elżbietę Polak do pełnienia funkcji Koordynatora na okres od 20 września 2010 r. do 31 grudnia 2011 r.

Pani Elżbieta Polak to nauczycielka z 19 letnim stażem. Od 17 lat pracuje w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęcznej z najmłodszymi i najmilszymi uczniami nauczając w systemie kształcenia zintegrowanego.

W bieżącym roku jest wychowawcą klasy sportowej - I b o profilu tenis stołowy z elementami tenisa ziemnego. Koordynuje wiele działań prozdrowotnych m.in.: opiekuje się Szkolnym Klubem "Wiewiórka", koordynuje zadania związane z Alertem Ekologiczno- Zdrowotnym.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków