Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Zakres leczenia

2019-05-07 14:15:39
W ramach oddziału diagnozowani i leczeni są pacjenci ze schorzeniami całego przewodu pokarmowego, tzn. chorobami przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustki i dróg żółciowych. Ponadto prowadzona jest tu diagnostyka niedożywienia wraz z kwalifikacją i leczeniem żywieniowym do- i pozajelitowym.
W zakresie podstawowej diagnostyki endoskopowej, tj. gastroskopii i kolonoskopii, oddział korzysta z funkcjonującej w SPZOZ Pracowni Endoskopowej, gdzie wykonywana jest również większość zabiegów leczniczych takich, jak: usuwanie polipów, tamowanie krwawień do przewodu pokarmowego, zakładanie przezskórnych gastrostomii; podczas gdy zabiegi bardziej skomplikowane (m.in. ECPW) odbywają się już w bloku operacyjnym.
Dodatkowo na oddziale wykonywane są: punkcja i drenaż jamy otrzewnowej, biopsja wątroby oraz pH-metria z impedancją przełyku.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych