Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Co zabrać do szpitala

2014-10-11 13:26:55
Pacjent powinien zabrać ze sobą :
- odzież właściwą do pory roku
- przybory toaletowe i higieny osobistej
- ręczniki
- ważne skierowanie
- dokumentacje z wcześniejszego leczenia
- dokument tożsamości

Przedmioty wartościowe przynoszone są do szpitala na własną odpowiedzialność, odradzamy pacjentom i ich bliskim przynoszenia do szpitala laptopów,drogich telefonów, biżuterii.

Na czas zabiegu , badania ,operacji pacjent ma możliwość oddania do depozytu w punkcie pielęgniarskim rzeczy osobistych, które są wartościowe dla pacjenta, lub do depozytu głównego (sejfu).

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków