Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Kolejna grupa lekarzy na stażu w Łęcznej

2014-11-22 14:07:17

Trzech lekarzy ze szpitala w Łucku - dwóch chirurgów i ortopeda - przyjechało na początku lutego 2014 r. na staż do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.

W Łęcznej spędzili trzy tygodnie zdobywając doświadczenie, poznając polskie metody leczenia i zasady opieki nad pacjentami. Na zakończenie pobytu w Łęcznej dyr. Piotr Rybak oraz zastępca dyr. Krzysztof Bojarski wręczyli lekarzom certyfikaty.
Była to już trzecia grupa medyków zza wschodniej granicy, która w Łęcznej odbywała staż w ramach projektu „Współpraca transgraniczna w zakresie zapobiegania i leczenia oparzeń w polsko-ukraińskim obszarze transgranicznym”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 – 2013.


Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa