Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Wyposażenie

2013-08-25 22:53:09
Każde z 5 stanowisk intensywnej terapii jest wyposażone w wysokiej jakości system monitorujący firmy Draeger. Pozwala on kontrolować układ krążenia w sposób bezpośredni, w pełnym zakresie - włącznie z rzutem serca jak i pomiarami ciśnień w tętnicy płucnej. Respiratory Evita (również firmy Draeger) umożliwiają wentylację płuc w różnych trybach zapewniając jak najlepsze warunki wymiany gazowej w płucach. Każde stanowisko posiada 5 pomp infuzyjnych do skalowanego wlewu leków oraz pompy do żywienia pozajelitowego i eneteralnego (dojelitowego) przez zgłębnik żołądkowy. Każde łóżko jest wyposażone w ciśnieniowy materac przeciwodleżynowy.
W oddziale znajdują się także dwie „sztuczne” nerki firmy Fresenius pozwalające na zastosowanie ciągłej, cytrynianowej terapii nerkozastępczej.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa