Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Jednostki dodatkowe » Samodzielny Publiczny ...

Aktualności

RSS

Kolonoskopia? Ale czad – stwierdził po badaniu aktor Michał Żurawski

Tak dwoma słowami skomentował badanie jelita grubego Michał Żurawski, aktor znany m.in. z roli komisarza Kruka czy Jakuba Szapiro w Królu. Powiedział to wychodząc jeszcze niepewnym krokiem, oszołomiony po znieczuleniu z sali zabiegowej. I nie była to kolejna jego rola serialowa z medycznym wątkiem. ... »

Szczepiemy przeciw grypie! Lista osób uprawnionych do bezpłatnej dawki

Jak podał Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, w ostatnim tygodniu września br. w Polsce na grypę zachorowało prawie 120 tysięcy osób, w pierwszym tygodniu października podobnie. To oznacza, że sezon grypowy już się rozpoczął. SPZOZ w Łęcznej uruchomił więc szczepienie osób uprawnionych do bezpłatnych dawek. Mogą się one zapisywać na listę chętnych w rejestracji szpitala: tel. 81-7526-516 w godz. 7.30-15.00. ... »

Harmonogram szczepień przeciw COVID-19 i grypie w październiku 2021 r.

W SPZOZ w Łęcznej prowadzimy systematyczne sczepienia przeciw COVID-19. Można zaszczepić się trzecią dawką albo rozpocząć cykl szczepień od pierwszej dawki. W celu zarejestrowania się na szczepienie prosimy o kontakt telefoniczny: 81 7526 516 w godz. 7.30 - 15.00. Kiedy szczepimy? Oto harmonogram szczepień przeciw COVID-19 na miesiąc październik 2021 r. W tych samych terminach prowadzone będą także sczepienia przeciw grypie. ... »

Szczepimy trzecią dawką

SPZOZ w Łęcznej zaprasza na szczepienia dawką przypominającą i dodatkową uzupełniającą Comirnaty Pfizer-BioNTech: - pracowników ochrony zdrowia mający stały kontakt z pacjentem, - pacjentów, którzy ukończyli 50 rok życia, - uczniów oraz studentów uczelni medycznych. W każdym przypadku musi być zachowany odstęp co najmniej 6 miesięcy po ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19. ... »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa