Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Baza ofert » Gospodarstwa ... » Gospodarstwo ...

Baza ofert

Gospodarstwo Aero-Turystyczne - Anna Schellenberg - gm. Puchaczów

2017-01-26 13:09:25 Gospodarstwo Aero-Turystyczne położone jest 2,5 km od rekreacyjnego jeziora Piaseczno. W pobliżu las (możliwość obserwowania dzikich zwierząt) oraz wędkarskie jezioro Nadrybie. Gospodarstwo oferuje osobny budynek dla gości, a w nim komfortowe pokoje dla 12 osób. W 2009 otrzymało nagrodę w konkursie na najbardziej innowacyjną ofertę agroturystyczną na Lubelszczyźnie - jako jedyne gospodarstwo w woj. lubelskim posiada ofertę dla amatorów sportów powietrznych.

Gospodarstwo Aero-Turystyczne
Anna Schellenberg
Nadrybie Ukazowe 54, 21-013 Puchaczów
tel. (081) 757-91-41, kom. 511-300-170
[
Gospodarstwo oferuje osobny budynek dla gości , a w nim komfortowe pokoje dla 12 osób: 3 pokoje 2 osobowe z łazienką każdy oraz po jednym 3- i 4-osobowym ze wspólną łazienką, wyposażone w radio, TV, internet, telefon.
Na parterze budynku znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, sala klubowa/ konferencyjna z barkiem oraz kominkiem.

Gospodarstwo jako jedyne w woj. lubelskim posiada ofertę dla amatorów sportów powietrznych, jest też jednym z nielicznych obiektów tego typu w skali kraju. Posiadany przez gospodarstwo trawiasty pas startowy (950 m) z markerami dla awionetek, śmigłowców, motolotni i paralotni oraz miejsce do kołowania i postoju daje możliwość uprawiania sportów ekstremalnych (lotnie, paralotnie, spadochroniarstwo), organizacji zawodów lotniczych i lotów widokowych. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji szkoleń.
Posiadane przez nas lądowisko jest uznawane za jedno z najładniejszych lądowisk w Polsce.


Na terenie gospodarstwa znajdują się malownicze zalewiska z pomostem do wędkowania. Własny kajak umożliwia pływanie po zalewiskach i wędkowanie na środku zbiornika.


Dodatkowe atrakcje: ognisko, grill, plac zabaw, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, stół do bilarda, 6 rowerów, kulig, w pobliżu znajduje się stadnina koni.

Orientacyjne odległości:
■ Bankomat - 12 km
■ Apteka - 3 km
■ Bar - 2,5 km
■ Sklep - 0,5 km

Cena w sezonie - 50 zł (os.).
Cena poza sezonem 30-50 zł

Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie: śniadanie 15 zł od osoby (szwedzki stół), obiadokolacja - 30 zł.

Mapa

Galeria

Komentarze (1)

beata
2008-09-03 12:10:02
Wszystko nowiutkie, czyste, wygodne. Na dole przytulny kącik z barkiem. Do tego niedaleko nad jez. Piaseczno. No i te przylatujące gościnnie samoloty - atrakcja dla dzieciaków.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa