Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Baza ofert » Gospodarstwa ... » Gospodarstwo ...

Baza ofert

Gospodarstwo Agroturystyczne - Wiesława Kiejnich - gm. Ludwin

2017-01-26 13:02:17 Gospodarstwo oferuje pokoje gościnne w domu gospodarzy. Obiekt zawiera miejsce do rozpalenia ogniska i grilla oraz ogrodzony plac zabaw. Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania kuligu, przejażdżek bryczką. W pobliżu gospodarstwa znajduję się 7 jezior. W gospodarstwie liczne zwierzęta hodowlane.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Wiesława Kiejnich
Kobyłki 11, 21-075 Ludwin
tel. (081) 757-05-56
e-mail: anna.kiejnich@interia.pl

Gospodarstwo znajduję się w pobliżu parku krajobrazowego. W gminie mieści się siedem jezior, w pobliżu znajduję się zlewisko gromadzące dzikie ptaki. Zapewniamy ciszę, spokój, rodzinną atmosferę oraz smaczną kuchnię.

Do dyspozycji są: jeden pokój 2-osobowy oraz dwa pokoje 3-osobowe, wyposażone w radio, TV z odbiornikiem satelitarnym. Wspólna łazienka oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (w tym lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny) do wyłącznej dyspozycji gości.
Obiekt zawiera miejsce do rozpalenia ogniska i grilla oraz ogrodzony plac zabaw. Dodatkową atrakcją obiektu są jazda konna i możliwość zorganizowania kuligu. W obrębie gospodarstwa znajduję się 7 jezior w odległości od 2 do 7 km.

Orientacyjna odległość:
■ Restauracja - 7km
■ Bar - 5km
■ Sklep - 1 km
■ Bankomat - 14km
■ Apteka - 6km

Cena w sezonie i poza sezonem - 25-30 zł.
Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie. Cena wyżywienia: śniadanie - 7zł, obiad - 15zł, obiadokolacja - 18zł, kolacja - 7zł.

Mapa

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron