Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Baza ofert » Punkt Informacji ... » Lokalne Centrum ...

Baza ofert

Lokalne Centrum Informacji Turystycznej w Łęcznej

2018-10-16 15:53:31 W centrum można się zaopatrzyć w bezpłatne materiały dotyczące historii ziemi łęczyńskiej, atrakcji turystycznych i przyrodniczych, sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz bazy noclegowej. U nas dowiesz się również co ciekawego warto zobaczyć na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim i na terenie całego województwa lubelskiego.

Zapraszamy do Lokalnego Centrum Informacji Turystycznej w Łęcznej
Starostwo Powiatowe w Łęcznej
al. Jana Pawła II 95B, 21-010 Łęczna

tel. (081) 531 52 02, e-mail: turystyka@powiatleczynski.pl
http://turystyka-pojezierze.pl

Czynne: od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 - 15.00 (wtorek 8.00 - 16.00)

W centrum znajdują się publikacje wydane przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej oraz gminy wchodzące w skład powiatu łęczyńskiego. Dzięki dobrej współpracy z sąsiednimi jednostkami samorządu terytorialnego posiadamy również materiały promocyjne z terenu sąsiednich gmin i powiatów, a także woj. lubelskiego.

Dla grup zorganizowanych liczących do 50 osób, w uzgodnionych terminach istnieje możliwość prowadzenia na miejscu zajęć edukacyjnych na temat walorów przyrodniczych i zabytków powiatu łęczyńskiego oraz Pojezierza Łęczyńsko- Włodawskiego w formie dostosowanej do wieku uczestników spotkania.

Mapa

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron