Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Baza ofert » Gospodarstwa ... » "Agroturystyka jezioro ...

Baza ofert

"Agroturystyka jezioro Piaseczno"

2017-03-03 09:51:49 Domek położony na terenie prywatnych działek letniskowych nad wędkarsko-rekreacyjnym jeziorem Piaseczno, które jest najgłębsze na całym Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim. Odległości do jeziora – 150 m. Plaża jeziora nasłoneczniona przez cały dzień aż do zachodu słońca zachęca turystów do słonecznych kąpieli.

Teren na którym znajduje się domek jest ogrodzony, zamykany. W pobliżu sklep i bar. Domek wynajmowany sezonowo, w okresie: czerwiec-wrzesień.

ZAKWATEROWANIE:
• Domek murowany: kuchnia, salon, pokój, łazienka. Wyposażony w ciepłą wodę, prysznic, WC, umywalkę, TV, kuchnię wraz z naczyniami i kuchenką gazową. W salonie 3 łóżka dwuosobowe, a pokoju 2 łóżka jednoosobowe.

NA TERENIE GOSPODARSTWA:

• grill
• stół plastikowy z krzesłami
• ławeczki
• miejsce na samochód

DODATKOWA OFERTA:

• możliwe wynajęcie weekendowe (piątek-niedziela)

„Agroturystyka jezioro Piaseczno”
Edyta i Michał Tomczykowie
Ludwin 1 B
21-075 Ludwin
Tel.: 510 444 875
e-mail: zicmich@wp.pl


Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron