Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Baza ofert » Gospodarstwa ... » Gospodarstwo ...

Baza ofert

Gospodarstwo Agroturystyczne „U Anusi” - gm. Puchaczów

2017-02-01 08:07:48 Do dyspozycji gości jest 5 pokoi z łazienkami, TV, Internetem i aneksem kuchennym. Na wyposażeniu gospodarstwa rowery, skuter, stół do tenisa stołowego, wymiarowe boisko do siatkówki, huśtawki, grill wraz wędzarnią i piecem na prosiaka oraz altana mieszczącą ok. 30 osób. W budynku mieści się restauracja oraz sala, w której można zorganizować imprezy okazjonalne oraz szkolenia.

Anna Mazurkiewicz
Stara Wieś 17, 21-013 Puchaczów

tel. 081-757-50-66
e-mail: anusia@gmail.com

Gospodarstwo położone jest na terenie Polesia Lubelskiego, w części Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego gdzie występuje 68 jezior o charakterze rekreacyjno –wypoczynkowym. Otoczone jest ono również dziką przyrodą w nienaruszonym stanie, która zaskakuje przybywających tu przyrodników. Warto dodać iż na terenie Jeziora Piaseczno znajduje się ośrodek naukowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który poprzez wieloletnie badania odkrył niespotykane dotychczas na świecie siedlisko mikro organizmów żyjących w pasie przybrzeżnym jeziora.
Z przyrodniczego jak i turystycznego punktu widzenia ciekawym obszarem jest leżący nieopodal Poleski Park Narodowy, który zaliczany jest do nielicznych w Polsce parków o charakterze wodno-torfowiskowym. Oferuje on ścieżki przyrodnicze. Przebiegają przez niego liczne ścieżki przyrodnicze, szlaki turystyczne, rowerowe, szlak konny i udostępnione są wieże widokowe.

Do dyspozycji gości jest 5 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV, Internetem i aneksem kuchennym. Łącznie 20 miejsc noclegowych.

Na wyposażeniu posiadamy rowery, skuter, stół do tenisa stołowego, wymiarowe boisko do siatkówki , huśtawki, grilla wraz wędzarnią i piecem na prosiaka ( prosię pieczone na zamówienie ok. 4 dni wcześniej) oraz altanę mieszczącą ok. 30 osób.

W budynku mieści się również restauracja oraz sala, w której można zorganizować nie tylko imprezy okazjonalne lecz również szkolenia. Sala wyposażona jest w projektor, ekran, system nagłośnienia.
Współpracujemy z dyplomowanym przewodnikiem, który oprowadzi państwa po zabytkach całego woj. lubelskiego.
W zależności od pogody zorganizujemy kulig lub przejażdżkę bryczką.
Dla zainteresowanych odwiedzimy hodowlę świnio-dzików, fermę ślimaków afrykańskich lub zorganizujemy spływ kajakowy.

Sklep – 200 m
Restauracja – na miejscu
Bankomat – 5 km
Apteka – 1km
Poczta – 800 m
Przystanek autobusowy – 20 m

Cena w sezonie 30 – 50 zł, poza sezonem 30 zł ( ceny do uzgodnienia )
Cena wyżywienia : śniadanie – 10 zł, obiad 15 zł (zupa i drugie kolacja) 10 zł ( ceny do uzgodnienia )
Kuchnia Polska, Ukraińska, Rosyjska

Mapa

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych