Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Baza ofert

Gospodarstwo Agroturystyczne „U Anusi” - gm. Puchaczów

2017-02-01 08:07:48 Do dyspozycji gości jest 5 pokoi z łazienkami, TV, Internetem i aneksem kuchennym. Na wyposażeniu gospodarstwa rowery, skuter, stół do tenisa stołowego, wymiarowe boisko do siatkówki, huśtawki, grill wraz wędzarnią i piecem na prosiaka oraz altana mieszczącą ok. 30 osób. W budynku mieści się restauracja oraz sala, w której można zorganizować imprezy okazjonalne oraz szkolenia. ... »

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Jabłonką" - gm. Puchaczów

2017-01-26 13:11:16 Gospodarstwo położone w pobliżu Szkoły Podstawowej w Nadrybiu, na terenie której znajduje się ekspozycja grobowca kamiennego z okresu neolitu. Wokół domu ogród z oczkiem wodnym, huśtawką i grillem. W pobliżu możliwość wędkowania nad jez. Nadrybie. W odległości ok. 5 km jezioro o walorach rekreacyjno - wypoczynkowych z bazą gastronomiczną - Piaseczno. ... »

« 1 2

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków