Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Harmonogram szczepień przeciw Covid-19 oraz przeciw grypie w styczniu 2022 roku

Kontynuujemy akcję szczepień przeciw Covid-19 i grypie w SPZOZ Łęcznej. Poniżej podajemy terminy na styczeń br. W szpitalu szczepimy także dzieci od 5 do 11 lat. Dla nich zarezerwowane zostały dwa terminy 12 i 19 stycznia. W celu ustalenia dokładnego terminu szczepienia konieczny jest kontakt z rejestracją - tel. 81 752 65 16. ... »

Paranienormalni w szpitalu

- Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki witają Państwa serdecznie. Nazywamy się Paranienormalni i od ponad 16 lat bawimy, rozśmieszamy i dzielimy się dobrą energią i humorem - tak prezentują się na swojej stronie internetowej znani kabareciarze, którzy ostatnio przyjechali do szpitala w Łęcznej. Bynajmniej nie na wstępy. Cel był inny – kolonoskopia. ... »

Szczepienia dzieci przeciw Covid-19

W szpitalu w Łęcznej prowadzone są szczepienia dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Dla tej grupy wiekowej ustalone zostały na razie dwa terminy szczepień: 22 i 29 grudnia. Wszelkie informacje dotyczące zapisów udzielane są pod numerem tel. 81 7526516.

Grudniowy harmonogram szczepień przeciw covid-19 i grypie

Poniżej terminarz szczepień obowiązujący w SPZOZ w Łęcznej w grudniu 2021 r. Osoby, które chcą się zaszczepić prosimy o kontakt z rejestracją w celu ustalenia konkretnego dnia szczepienia. Informujemy, że szpital bezpłatnie szczepi przeciw grypie także pacjentów 18+. Tel. do rejestracji 81 752 65 16 ... »

1 2 3 »

Geoportal