Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Dzień Pielęgniarek i Położnych! Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przed szpitalem na bilbordzie pojawiły się życzenia dla Pielęgniarek i Położnych. Zwykle świętowaliśmy we własnym gronie. Dziś życzenia składam publicznie wyrażając głośno szacunek dla Was, podkreślając jak trudna i ważna jest praca pielęgniarek. ... »

W piątek przychodnia nieczynna!

14 maja 2021 r. to jest najbliższy piątek Przychodnia Specjalistyczna będzie nieczynna. Jest to dzień wolny za święto przypadające w sobotę 2 maja.

Szczepienia w Cycowie i nowy punkt w Łęcznej. Gdzie się zaszczepić?

Od 5 maja działa nowy Punkt Szczepień Powszechnych w Domu Kultury przy ul. Chełmskiej 4 w Cycowie uruchomiony przez SPZOZ w Łęcznej. Tu zaszczepić się można w dni powszednie od 8.00 do 16.20. Drugi Punkt Szczepień Powszechnych szpital uruchami jutro - 6 maja w Łęcznej. Działał on będzie w Szkole Podstawowej nr. 4, przy ul. Jaśminowej 6. Szczepienia odbywać się będą w godz. od 8.00 do 16 20. W sali gimnastycznej zostało stworzone 5 stanowisk – 2 lekarskie i 3 pielęgniarskie. Ekipa medyczna jest przygotowana, szczepionki zabezpieczone, więc od rana już będzie można się zaszczepić. Wcześniej należy się zarejestrować. Poniżej podajemy instrukcję jak to zrobić. ... »

Szpital będzie oszczędzał energię i zmniejszy emisję gazów cieplarnianych

Do końca 2021 roku w szpitalu w Łęcznej przeprowadzona zostanie energetyczna rewolucja. Jej wartość to ok. 1,5 mln zł. A efekty też znaczące – o 43 proc. zmniejszenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, w tym dwutlenku węgla. Takie są parametry projektu „Poprawa efektywności energetycznej SP ZOZ w Łęcznej poprzez wymianę oświetlenia na energooszczędne”, który będzie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Umowę na realizację zadania Marszałek Województwa Lubelskiego wręczył dyrektorowi SPZOZ w Łęcznej 29 kwietnia br. ... »

Bezpłatne badania do końca roku!

Szpital w Łęcznej wznowił bezpłatną kolonoskopię, która jest wykonywana w ramach „Programu badań przesiewowych raka jelita grubego”. Projekt jest realizowany od 2019 roku, ale z powodu pandemii w ubr. został zawieszony na kilka miesięcy. W tym roku badania wznowiono - od lutego przebadano 49 osób, polipy wykryto i usunięto u 17 osób. ... »

Szpital uruchomi dodatkowe punkty szczepień w powiecie

Po długim majowym weekendzie szpital w Łęcznej uruchomi dodatkowe punkty szczepień w Powiecie Łęczyńskim. Będzie można się zaszczepić nie tylko w szpitalu przy ul. Krasnystawskiej w Łęcznej, ale także w Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr. 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej oraz w Domu Kultury w Cycowie. ... »

Kolejne dary dla szpitala. Tym razem ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej