Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Pierwsza dama RP w Łęcznej

11 stycznia 2023 r. Agata Kornhauser–Duda, żona Prezydenta RP odwiedziła Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, gdzie trwa szkolenie personelu medycznego z Ukrainy z zakresu zapewnienia kompleksowej opieki medycznej pacjentom z oparzeniami. ... »

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne na oddziale dziennym!

Fot. Pixabay Nowy Oddział Dzienny Psychiatryczny w Łęcznej rozpoczął przygotowania do przyjmowania pierwszych pacjentów. Będzie to jedyna taka placówka w powiecie łęczyńskim, która wykorzysta nowoczesne formy terapii pozwalające odzyskiwać równowagę i zdrowie psychiczne w przyjaznych warunkach akceptacji oraz bezpieczeństwa. ... »

Bezpłatna kolonoskopia w szpitalu w Łęcznej, czyli kolejna szansa na dłuższe życie

Fot. Adobe Stock SPZOZ w Łęcznej rozpoczyna realizację kolejnego programu badań przesiewowych raka jelita grubego. Poprzedni zakończył się rok temu i przyniósł bardzo konkretne efekty. Finansowało go ministerstwo zdrowia, teraz umowy z placówkami medycznymi podpisuje NFZ. Kontrakty zawarte zostały z 72 podmiotami w kraju, a województwie lubelskim – z 4, m.in. ze szpitalem w Łęcznej. ... »

SPZOZ w Łęcznej w gronie najlepiej zarządzanych szpitali

W 7 edycji rankingu „Liderzy zarządzania” SPZOZ w Łęcznej zajął V miejsce w kategorii: Kontrakt z NFZ od 70 do 149 mln zł. W tym zestawieniu jest jedyną placówką z woj. lubelskiego. O wysokiej pozycji szpitala decydowały takie kryteria jak rentowność sprzedaży, dynamika kontraktu z NFZ, płynność szybka oraz dynamika aktywów. Lista „Liderów zarządzania” została ogłoszona na Gali 24 listopada 2022 roku w Łodzi, w której uczestniczył dyrektor SPZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski. ... »

Szpital jeszcze bardziej dostępny

Będą kolejne udogodnienia w szpitalu w Łęcznej, które zapewnią osobom niepełnosprawnym łatwiejszy dostęp do usług medycznych i informacji. Nowe rozwiązania są wprowadzone w ramach programu „Dostępność Plus dla Zdrowia” finansowanego z Funduszy Europejskich. Jego wartość to 921 215,32 zł. ... »

Zagłębie chirurgii plastycznej w Łęcznej

Rozmowa z prof. dr hab. n. med. Jerzym Strużyną*, lekarzem koordynującym Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. (Większość wątków medycznych poruszona w tekście znalazła się w programie Sympozjum Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej „ Intensywna terapia i oparzenia” w Urszulinie, która odbyła się 20 i 21 października 2022 r. w Urszulinie.) ... »

Dlaczego lekarze Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń lubią ananasy

Specjaliści od oparzeń, chirurdzy plastyczni, mikrochirurgii, anestezjolodzy z różnych ośrodków w kraju - Siemianowic, Gliwic, Krakowa, Gdańska, Wrocławia spotkali się w Urszulinie 20 i 21 października 2022 r. na naukowym seminarium „Intensywna terapia i oparzenia”. Drugim prezentowanym tematem był dorobek Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Spotkanie zorganizowało Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a gości witał Krzysztof Bojarski, dyrektor SPZOZ w Łęcznej. ... »

Sympozjum naukowe „Intensywna terapia i oparzenia”. W roli głównej WCLOiChR

20 i 21 października 2022 r. w Urszulinie na sympozjum „ Intensywna terapia i oparzenia” spotkają się lekarze anestezjolodzy, chirurdzy plastyczni, mikrochirurdzy z całej Polski. Organizatorem spotkania jest Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. ... »

1 2 3 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa