Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Bohater „Watahy” w Łęcznej. Twardziele też się badają

Leszek Lichota, który na ekranie często gra role niepokornych, bezpardonowych bohaterów zjawił się w Łęcznej, by skorzystać z kontrolnego pakietu badań. Towarzyszyła mu życiowa partnerka Ilona Wrońska oraz Piotr Miazga, który takie badania w Łęcznej miał wykonane kilka tygodni temu. ... »

Szczepienia tylko w budynku szpital

Od 7 lipca 2021 r. (od środy) Punkt Szczepień Powszechnych SPZOZ w Łęcznej usytuowany w kontenerze na parkingu szpitalu zostanie przeniesiony do budynku szpitala. Ulokowany będzie w Małej Sali Konferencyjnej na I piętrze, na przeciwko wind. ... »

Projekt grantowy dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Puchaczowie

Szpital w Łęcznej otrzymał grant w wysokości 118 183,28 zł w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa V - Wsparcie dla obszaru zdrowia. Dofinansowanie ze środków europejskich stanowi 84,17 proc, a 15,83 proc. to wydatki kwalifikowane ze środków dotacji celowej. ... »

1 2 3 »

Geoportal