Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szczepienia tylko w budynku szpital

Od 7 lipca 2021 r. (od środy) Punkt Szczepień Powszechnych SPZOZ w Łęcznej usytuowany w kontenerze na parkingu szpitalu zostanie przeniesiony do budynku szpitala. Ulokowany będzie w Małej Sali Konferencyjnej na I piętrze, na przeciwko wind.

Powodem zmiany jest fala upałów, które są dużym utrudnieniem w przyjmowaniu pacjentów w kontenerze, gdzie trudno utrzymać stałą temperaturę i zapewnić komfort pacjentom.

Ułatwieniem w dotarciu do punktu szczepień w budynku szpitala będą drogowskazy z informacjami. Telefon rejestracji punktu szczepień: 81 7526 516.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe