Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szpital uruchomi dodatkowe punkty szczepień w powiecie

Po długim majowym weekendzie szpital w Łęcznej uruchomi dodatkowe punkty szczepień w Powiecie Łęczyńskim. Będzie można się zaszczepić nie tylko w szpitalu przy ul. Krasnystawskiej w Łęcznej, ale także w Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr. 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej oraz w Domu Kultury w Cycowie.

Obecnie na terenie szpitala szczepienia przeciw Covid-19 prowadzone są w pawilonie na parkingu oraz sali konferencyjnej na I piętrze. W maju zaczną działać dwa kolejne punkty na terenie powiatu, gdzie będą wykonywane powszechne szczepienia.
- Pozwoli to zdecydowanie zwiększyć tempo szczepień – mówi dyrektor SPZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski. – Szacujemy, że dziennie podamy około 600 dawek, co oznacza że w skali miesiąca zaszczepionych zostanie ponad 10 tysięcy osób.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron