Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Kolejne dary dla szpitala. Tym razem ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej

Na listę darczyńców, którzy wsparli SPZOZ w Łęcznej w dobie pandemii dopisaliśmy ostatnio Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Ponad tysiąc litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni, w opakowaniach litrowych lub pięciolitrowych przekazał szpitalowi starosta Krzysztof Niewiadomski oraz wicestarosta Michał Pelczarski.

- Lista firm i instytucji, które pamiętają i wspierają nasz szpital jest coraz dłuższa. Tym razem dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Łęcznej za płyny dezynfekcyjne, które w szpitalu są wyjątkowo przydatne – mówi dyr. SPZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski. I dodaje: - Zawsze będę powtarzał, że dla nas każdy dar jest nie tylko rzeczowym prezentem, ale przede wszystkim dowodem solidarności i wsparcia dla naszego personelu pracującego od ponad roku w znacznie trudniejszych warunkach epidemiologicznych.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa