Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Kolejny gest wsparcia dla szpitala

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowego Dnia Zdrowia, który przypada w dniu 7 kwietnia szpital w Łęcznej otrzymał paletę wody. Przekazał je dla pracowników placówki Górnik Łęczna wraz partnerem Fortuna 1.Ligi - firmą Polskie Wody Lecznicze. Ten gest ma nie tylko wymiar praktyczny.

- Medycy od ponad roku walczą na pierwszej linii frontu z wirusem SARS-CoV-1. Naturalnym gestem uznania dla ich ciężkiej pracy było docenianie ich, chociażby w taki drobny sposób – powiedział Piotr Sadczuk, prezes Górnika Łęczna.
Dla szpitala ten dar ma także symboliczne znacznie, jest dowodem na to, że kolejna organizacja z Łęcznej w jednoznaczny sposób okazuje poparcie dla pracy personelu medycznego szpitala .
- Bardzo dziękujemy za wsparcie – mówi Krzysztof Bojarski. dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łęcznej. – Woda „Zakopiańska”, która trafiła do nas z całą pewnością przyda się załodze szpitala. To bardzo miłe i praktyczne docenienie pracy łęczyńskich lekarzy i pielęgniarek.
Woda „Zakopiańska”, która trafiła do Szpitala w Łęcznej to oficjalna woda Fortuna 1. Ligi. Jej producentem jest firma Polskie Wody Lecznicze. Woda wydobywana w miejscowości Szczwa, położonej w paśmie Gorców (Beskidy Zachodnie), jest pełna minerałów niezbędnych do poprawnego funkcjonowania organizmu.
- W imieniu swoim, zawodników oraz całej społeczności Górnika Łęczna chciałbym raz jeszcze podziękować pracownikom szpitala za ich troskę o nasze życie i zdrowie – powiedział P. Sadczuk.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe