Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Pierwsza pula szczepionek wyczerpana. Ciąg dalszy szczepień od 11 stycznia!

Po trzech dniach szczepień (4-6.01) przeciw COVID-19 zaszczepionych zostało 270 osób. Szczepionka, która dotarła do szpitala w pierwszej dostawie wykorzystana została w 100 procentach. Kolejne szczepienia w szpitalu dla osób z grupy „0”, czyli dla służb medycznych, pracowników podmiotów medycznych z Powiatu Łęczyńskiego oraz pracowników szpitala będą kontynuowane od 11 stycznia od godz. 11.00. Zakończenie zapisów dla osób z grupy „0” przewidywane jest 14 stycznia 2021 r.

Natomiast podawanie pierwszej dawki szczepionki będzie realizowane w dniach 18-22 stycznia br., a w razie większej liczby chętnych także 25.01.2021 r.
- Lista osób jest cały czas aktualizowana – mówi Beata Baczyńska-Kozak, koordynator ds. szczepień przeciw COVID-19. - Znalazły się już na niej osoby, który ze względu na ograniczoną ilość szczepionek nie zostały zaczepione w I turze. Zamawiając ampułki nie wiedzieliśmy ile osób zgłosi się na szczepienia w pierwszych dniach stycznia, a nie chcieliśmy opuścić do sytuacji, by choć jedna dawka się zmarnowała. Teraz szczepionki zostaną zamówione zgodnie z listą chętnych.
Dlatego trwają zapisy, a szpital aktualizuje listę osób z grupy „0” gotowych się szczepić od 11 stycznia br. od godz. 11.00 Zgłoszenia są przyjmowane od poniedziałku do piątku, pod nr. tel. 792 601 026 w godz. 8.00 - 15.00.
Każda osoba przy wpisaniu się na listę otrzyma dokładną informację o dacie i godzinie szczepienia. Akcja szczepień prowadzona jest przez szkolony personel medyczny szpitala, w przystosowanej do tego sali konferencyjnej na I piętrze SPZOZ w Łęcznej.

Dokumenty (pliki do pobrania w załączniku) prosimy przesyłać na adres mailowy: k.maziarz@spzoz.powiatleczynski.pl

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2022 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www