Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Bezpłatne badania do końca roku!

Szpital w Łęcznej wznowił bezpłatną kolonoskopię, która jest wykonywana w ramach „Programu badań przesiewowych raka jelita grubego”. Projekt jest realizowany od 2019 roku, ale z powodu pandemii w ubr. został zawieszony na kilka miesięcy. W tym roku badania wznowiono - od lutego przebadano 49 osób, polipy wykryto i usunięto u 17 osób. ... »

Szpital uruchomi dodatkowe punkty szczepień w powiecie

Po długim majowym weekendzie szpital w Łęcznej uruchomi dodatkowe punkty szczepień w Powiecie Łęczyńskim. Będzie można się zaszczepić nie tylko w szpitalu przy ul. Krasnystawskiej w Łęcznej, ale także w Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr. 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej oraz w Domu Kultury w Cycowie. ... »

Kolejne dary dla szpitala. Tym razem ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej

Na listę darczyńców, którzy wsparli SPZOZ w Łęcznej w dobie pandemii dopisaliśmy ostatnio Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Ponad tysiąc litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni, w opakowaniach litrowych lub pięciolitrowych przekazał szpitalowi starosta Krzysztof Niewiadomski oraz wicestarosta Michał Pelczarski. ... »

Kolejny gest wsparcia dla szpitala

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowego Dnia Zdrowia, który przypada w dniu 7 kwietnia szpital w Łęcznej otrzymał paletę wody. Przekazał je dla pracowników placówki Górnik Łęczna wraz partnerem Fortuna 1.Ligi - firmą Polskie Wody Lecznicze. Ten gest ma nie tylko wymiar praktyczny. ... »

Oświadczenie dyrektora SPZOZ w Łęcznej

W związku ze śmiercią kobiety w dniu 10 marca 2021 r. na terenie parkingu szpitala w Łęcznej chcę przedstawić okoliczności zdarzenia. W tym dniu pacjentka zgłosiła się do przyszpitalnej przychodni specjalistycznej i otrzymała poradę lekarza, u którego leczyła się już wcześniej (wizyty w styczniu i w lutym br.). W trakcie wizyty nie zgłaszała żadnych dolegliwości somatycznych. ... »

Zapisy na szczepienie przewlekle chorych. Kto się kwalifikuje?

Od 10 marca na szczepienie przeciw Covid-19 mogą zapisywać się osoby przewlekle chore. Szczepienie tej grupy, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia rozpocznie się 15 marca br. Kto może się zapisać? ... »

Uwaga! Zmiana terminu szczepienia dla grupy „0” druga dawka!

Osoby z grupy „0”, które miały wyznaczony termin szczepienia na 11 marca (czwartek) drugą dawką w SPZOZ w Łęcznej informujemy o zmianie terminu. Szczepienia tej grupy przesunięte są na 12 marca (piątek) i odbywać się będą od 8.00 do 14.00. Informacje o szczepieniach udzielane są pod nr. tel. 81 7526516 w godz. 8.00-15.00

Wznawiamy szczepienia gupy "0"pierwsza dawką

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia, 8 marca zostają wznowione szczepienia grupy "0" pierwszą dawką. Zainteresowane osoby z tej grupy proszone są o kontakt ze SPZOZ w Łęcznej, tel. 81 7526516 w godz. 8.00-15.00 w celu ustalenia konkretnego terminu szczepienia.

Szczepimy grupę „0” drugą dawką 4 i 5 marca

Osoby z grupy „0”, które czekały na szczepienia II dawką Pfizera w SPZOZ w Łęcznej mogą się zaszczepić w czwartek i piątek – 4 i 5 marca br. Punkt szczepień będzie czynny w godz. 8.00 - 15.00. Informacje na temat szczepień przeciw Covid-19 można uzyskać pod tel. 81 75 26 516.

« 1 2 3 4 5 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa