Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Oświadczenie dyrektora SPZOZ w Łęcznej

W związku ze śmiercią kobiety w dniu 10 marca 2021 r. na terenie parkingu szpitala w Łęcznej chcę przedstawić okoliczności zdarzenia. W tym dniu pacjentka zgłosiła się do przyszpitalnej przychodni specjalistycznej i otrzymała poradę lekarza, u którego leczyła się już wcześniej (wizyty w styczniu i w lutym br.). W trakcie wizyty nie zgłaszała żadnych dolegliwości somatycznych. ... »

Zapisy na szczepienie przewlekle chorych. Kto się kwalifikuje?

Od 10 marca na szczepienie przeciw Covid-19 mogą zapisywać się osoby przewlekle chore. Szczepienie tej grupy, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia rozpocznie się 15 marca br. Kto może się zapisać? ... »

Uwaga! Zmiana terminu szczepienia dla grupy „0” druga dawka!

Osoby z grupy „0”, które miały wyznaczony termin szczepienia na 11 marca (czwartek) drugą dawką w SPZOZ w Łęcznej informujemy o zmianie terminu. Szczepienia tej grupy przesunięte są na 12 marca (piątek) i odbywać się będą od 8.00 do 14.00. Informacje o szczepieniach udzielane są pod nr. tel. 81 7526516 w godz. 8.00-15.00

Wznawiamy szczepienia gupy "0"pierwsza dawką

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia, 8 marca zostają wznowione szczepienia grupy "0" pierwszą dawką. Zainteresowane osoby z tej grupy proszone są o kontakt ze SPZOZ w Łęcznej, tel. 81 7526516 w godz. 8.00-15.00 w celu ustalenia konkretnego terminu szczepienia.

Szczepimy grupę „0” drugą dawką 4 i 5 marca

Osoby z grupy „0”, które czekały na szczepienia II dawką Pfizera w SPZOZ w Łęcznej mogą się zaszczepić w czwartek i piątek – 4 i 5 marca br. Punkt szczepień będzie czynny w godz. 8.00 - 15.00. Informacje na temat szczepień przeciw Covid-19 można uzyskać pod tel. 81 75 26 516.

Przyjechały na studia z całego świata i praktykują w Łęcznej

Kolejna grupa studentek pielęgniarstwa – tym razem z Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej z Lublina rozpoczęła praktykę zawodu w SPZOZ w Łęcznej. A , że uczelnia kształci młodzież z różnych krajów, na szpitalnych korytarzach pojawiły się studentki-praktykantki w szpitalnych uniformach o egzotycznej urodzie. ... »

Wznawiamy szczepienia!

Szczepionka przeciw Covid-19 dotarła do szpitala. Wznawiamy szczepienia. Zapraszamy osoby z grupy „0”, które miały wyznaczony termin szczepień drugą dawką w dniach 22-26 lutego. Punkt szczepień przy szpitalu w Łęcznej czynny jest codziennie od 8.00 do 13.00.

Szczepionka nie dojedzie na 22 lutego! Zmiana terminu szczepienia

Uwaga! Osoby z grupy „0”, które miały otrzymać II dawkę szczepionki Pfizera w dniu 22 lutego nie będą mogły być zaszczepione. Szczepionka do szpitala dotrze prawdopodobnie 23 lutego. O terminie szczepienia tej grupy poinformujemy na stronie www.

Ciąg dalszy szczepień przeciw Covid-19

Szpital wznawia szczepienia. Po jednodniowej przerwie w dniu 16 lutego, która nastąpiła z powodu braku szczepionek (były zamówione, ale nie zostały dostarczone) szpital będzie kontynuował szczepienia przeciw Covid-19. ... »

Skrzydło wyrosło z ziemi

Pierwszy etap budowy nowego skrzydła w szpitalu w Łęcznej został zakończony. Jeśli nic nie zakłóci przebiegu robót budowlanych inwestycja będzie gotowa pod koniec 2021 roku. Powstanie tu zakład opiekuńczo – leczniczy i oddział rehabilitacji. ... »

« 1 2 3 4 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna