Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szczepienia tylko w budynku szpital

Od 7 lipca 2021 r. (od środy) Punkt Szczepień Powszechnych SPZOZ w Łęcznej usytuowany w kontenerze na parkingu szpitalu zostanie przeniesiony do budynku szpitala. Ulokowany będzie w Małej Sali Konferencyjnej na I piętrze, na przeciwko wind. ... »

Projekt grantowy dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Puchaczowie

Szpital w Łęcznej otrzymał grant w wysokości 118 183,28 zł w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa V - Wsparcie dla obszaru zdrowia. Dofinansowanie ze środków europejskich stanowi 84,17 proc, a 15,83 proc. to wydatki kwalifikowane ze środków dotacji celowej. ... »

Jechali z Warszawy żeby zbadać się w Łęcznej

Trójka znanych aktorów – Olga Borys, Wojciech Majchrzak i Piotr Miazga przyjechali do szpitala w Łęcznej, by skorzystać z bezpłatnych badań w „Programie badań przesiewowych raka jelita grubego” realizowanych w ramach „Narodowej Strategii Onkologicznej”. – Wcześniej nigdy tu nie byliśmy. Jesteśmy zaskoczeni, że jest taki szpital, gdzieś na skraju miasta, z widokiem na pola i można w nim wykonać nie tylko kolonoskopię, ale także inne badania na nowoczesnym sprzęcie – mówią zgodnie warszawscy aktorzy. ... »

Dzień Pielęgniarek i Położnych! Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przed szpitalem na bilbordzie pojawiły się życzenia dla Pielęgniarek i Położnych. Zwykle świętowaliśmy we własnym gronie. Dziś życzenia składam publicznie wyrażając głośno szacunek dla Was, podkreślając jak trudna i ważna jest praca pielęgniarek. ... »

W piątek przychodnia nieczynna!

14 maja 2021 r. to jest najbliższy piątek Przychodnia Specjalistyczna będzie nieczynna. Jest to dzień wolny za święto przypadające w sobotę 2 maja.

Szczepienia w Cycowie i nowy punkt w Łęcznej. Gdzie się zaszczepić?

Od 5 maja działa nowy Punkt Szczepień Powszechnych w Domu Kultury przy ul. Chełmskiej 4 w Cycowie uruchomiony przez SPZOZ w Łęcznej. Tu zaszczepić się można w dni powszednie od 8.00 do 16.20. Drugi Punkt Szczepień Powszechnych szpital uruchami jutro - 6 maja w Łęcznej. Działał on będzie w Szkole Podstawowej nr. 4, przy ul. Jaśminowej 6. Szczepienia odbywać się będą w godz. od 8.00 do 16 20. W sali gimnastycznej zostało stworzone 5 stanowisk – 2 lekarskie i 3 pielęgniarskie. Ekipa medyczna jest przygotowana, szczepionki zabezpieczone, więc od rana już będzie można się zaszczepić. Wcześniej należy się zarejestrować. Poniżej podajemy instrukcję jak to zrobić. ... »

Szpital będzie oszczędzał energię i zmniejszy emisję gazów cieplarnianych

Do końca 2021 roku w szpitalu w Łęcznej przeprowadzona zostanie energetyczna rewolucja. Jej wartość to ok. 1,5 mln zł. A efekty też znaczące – o 43 proc. zmniejszenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, w tym dwutlenku węgla. Takie są parametry projektu „Poprawa efektywności energetycznej SP ZOZ w Łęcznej poprzez wymianę oświetlenia na energooszczędne”, który będzie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Umowę na realizację zadania Marszałek Województwa Lubelskiego wręczył dyrektorowi SPZOZ w Łęcznej 29 kwietnia br. ... »

« 1 2 3 4 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna