Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szczepienia przeciw Covid-19 w szpitalu w Łęcznej

Znowu można zaszczepić się w szpitalu w Łęcznej przeciw Covid-19. Punkt Szczepień Powszechnych na I piętrze wznowił działalność 28 lipca br. ... »

Dyplom za pandemię

29 czerwca 2022 r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość podczas której Lech Sprawka, wojewoda lubelski podziękował przedstawicielom służby zdrowia, inspekcji sanitarnych, pracownikom laboratoriów, stacji pogotowia ratunkowego, NFZ, służb mundurowych za działalność w czasie pandemii. W tym gronie znalazł się dyrektor SPZOZ w Łęcznej. ... »

Centrum Opieki Senioralnej w Łęcznej otwarte

Centrum senioralne, z 144 łóżkami powstało w nowo wybudowanej części szpitala w Łęcznej, w tzw. Bloku C. W trzykondygnacyjny budynku działać będą oddziały dedykowane osobom starszym. Na jednej ze ścian nowej elewacji pojawił się bilbord: „Seniorzy jesteśmy dla Was”. Uroczyste otwarcie nowej części szpitalnej odbyło się 27 czerwca 2022 r. z udziałem ks. abp Stanisława Budzika, a także polityków – posła i ministra Artura Sobonia, posłanki Marty Wcisło i posła Krzysztofa Grabczuka. W uroczystości uczestniczył starosta łęczyński Krzysztof Niewiadomski, a także przedstawiciele urzędów i instytucji – m.in. dyrektorzy NFZ, projektanci i wykonawcy nowego skrzydła oraz siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, które związane jest z s. Faustyną, patronką szpitala w Łęcznej. Na uroczystość przyjechał także Jerzy Owsiak, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która wyposażyła nowe oddziały w meble i sprzęt. ... »

Pilotażowy program leczenia otyłości w Łęcznej

Fot. NFZ Szpital w Łęcznej jest jednym z 15 ośrodków w kraju, który realizuje pilotażowy program KOS-BAR skierowany do pacjentów z otyłością olbrzymią. Mogą z niego skorzystać chorzy od 18 roku życia, u których rozpoznano otyłość spowodowaną nadmierną podażą energii. ... »

1 2 3 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2022 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe