Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Zapraszamy do szpitala na bezpłatne badania kolonoskopii

SPZOZ w Łęcznej rozpoczął realizację projektu Ministerstwa Zdrowia pt. „Program badań przesiewowych raka jelita grubego” w ramach „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych”. Program skierowany jest do osób średniego ryzyka zachorowania na raka jelita grubego i realizowany jest bez zaproszeń. Do badań kwalifikowane są osoby, które zostaną wytypowane przez lekarzy rodzinnych i podstawowej opieki zdrowotnej lub zgłoszą się samodzielnie. ... »

Szpital szykuje się do kolejnej inwestycji

Jeszcze w tym roku rozpocznie się w Łęcznej budowa nowego segmentu szpitalnego o pow. 2000 mkw. Właśnie trwa przygotowanie dokumentacji do ogłoszenia przetargu na wykonanie obiektu, którego koszt szacuje się na ok. 10 mln zł. - Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, to budowę rozpoczniemy jesienią – zapowiada Krzysztof Bojarski dyr. SPZOZ w Łęcznej. - Obiekt powinien być gotowy na koniec 2020 roku. ... »

Jak z małego oddziału wyrosło centrum o krajowym zasięgu

Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej rozpoczęło działalność 24 sierpnia 2009 roku. - Mija 10 lat odkąd zdecydowaliśmy się zbudować oddział, który stał się szansą na nową jakość wysokospecjalistycznej pomocy w zakresie leczenia oparzeń, odmrożeń i chirurgii rekonstrukcyjnej – powiedział prof. Jerzy Strużyna, szef WCLOiChR w Łęcznej, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii plastycznej. ... »

1 2 3 »

Geoportal