Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Uwaga pacjenci! Porady tylko telefoniczne!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Przychodnia Specjalistyczna w Łęcznej wprowadza zmiany w udzielaniu porad dla zapisanych pacjentów w poradniach, mające na celu ochronę pacjentów przed narażeniem. Lekarze Poradni Specjalistycznych udzielają pacjentom porad przez telefon. Nie ma potrzeby przyjeżdżania do przychodni. Należy oczekiwać w domu na telefon od lekarza specjalisty. Nie dotyczy to jednak wizyt pierwszorazowych w poradni. Wizyty te zostaną przepisane na inny termin.

Jak żyć w kwarantannie?

Liczba osób, które mają nadzór sanitarny bądź zostały poddane kwarantannie będzie się powiększała. Lekarze epidemiolodzy zapowiadają, że szczyt zachorowań dopiero przed nami. Lubelski oddział NFZ przygotował ulotki o kwarantannie, z których dowiemy się co można robić w tym czasie, a co jest zabronione. Jak powinna przebiegać kwarantanna w domy, jak funkcjonować z domownikami jeśli osoba z podejrzeniem koronawirusa nie mieszka sama? ... »

Jak dziś funkcjonuje szpital

W związku sytuacją związaną z zagrożeniem koronawirusa i ogłoszeniem stanu podwyższonej gotowości przez wojewodę lubelskiego, szpital w Łęcznej wprowadził następujące ograniczenia. Oto one: ... »