Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Przetarg na rozbudowę szpitala rozstrzygnięty

Wiadomo kto zajmie się rozbudową szpitala w Łęcznej. Przetarg na wykonanie nowego skrzydła, w którym powstanie zakład opiekuńczo-leczniczy i oddział rehabilitacji rozstrzygnięty został 9 września br. Wygrała lubelska firma Miron – Bud proponując swoje usługi za 9 699 000 zł. Umowa z wykonawcą została podpisana 21 września. ... »

14 sierpnia przychodnia nieczynna

Dnia 14 sierpnia 2020 r., tj. w piątek Przychodnia Specjalistyczna będzie nieczynna. Jest to dzień wolny w związku ze świętem przypadającym w sobotę 15 sierpnia 2020 r.

Szpital zaprasza na bezpłatne badania! Nie musisz umierać na raka jelita grubego

Szpital w Łęcznej znowu przyjmuje pacjentów w ramach „Programu badań przesiewowych raka jelita grubego”. W tym roku udział w tym projekcie wzięło ponad 200 osób, w 2019 r. z bezpłatnych badań skorzystało 135 osób, w sumie przebadano około 350 pacjentów. Efekt? Polipy wycięto u ok. 40 proc. badanych oraz wykryto 2 nowotwory jelita grubego. ... »

Mury runęły, wspomnienia zostały. Stare księgi i nieznane historie z jaszczowskiego szpitala.

Rozpoczęła się rozbiórka budynku dawnego szpitala w Jaszczowie. Kielecka firma przystąpiła do prac budowlanych 12 maja 2020 roku. Na uporządkowanie terenu i przygotowanie starych fundamentów pod nowa inwestycję wykonawca ma dwa miesiące, ale deklaruje, że upora się z rozbiórką w trzy tygodnie. - Jest to drugi etap prac rozbiórkowych, pierwszy polegający na usunięcia pokryć dachowych został wykonany w ubiegłym roku – informuje dyr. SPZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski. – Teraz czeka nas ciąg dalszy. Zgodnie z umową, do rozbiórki przeznaczone zostały trzy obiekty - budynek dawnego hotelu pracowniczego, magazyn oraz budynek główny, w którym do 2009 roku funkcjonował szpital. ... »

Za gesty, za dary – za wszystko, co się dzieje dzięki ludzkiej życzliwości – dziękujemy!

Czasy są niezwyczajne. SPZOZ w Łęcznej jest w stanie podwyższonej gotowości, ale pracują zarówno Izba Przyjęć jak i SOR. Przy głównym wejściu do szpitala wchodzących witają dwaj żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Mierzą temperaturę. Taki obowiązek ma szpital, a „terytorialsi” pomagają go wypełnić. ... »

1 2 3 »

Geoportal