Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Ciąg dalszy szczepień przeciw Covid-19

Szpital wznawia szczepienia. Po jednodniowej przerwie w dniu 16 lutego, która nastąpiła z powodu braku szczepionek (były zamówione, ale nie zostały dostarczone) szpital będzie kontynuował szczepienia przeciw Covid-19.

Zapraszamy osoby z grypy „0” oraz seniorów na szczepienie drugą dawką w wyznaczonym i potwierdzonym telefonicznie terminie. Szczepienia odbywają się w dniu 17 lutego od godz. 16.00, a 18 lutego od 8.00 do 15.00 szczepionką firmy Pfizer.
Szpital rozpoczyna też szczepienie seniorów I dawką Moderny oraz kontynuuje szczepienia nauczycieli szczepionką firmy AstraZeneca.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron