Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Zmiana miejsca szczepień

Już nie w budynku szpitala w Łęcznej, ale w pawilonie przy parkingu od strony ul. Krasnystawskiej trwa akcja szczepień przeciwko Covid-19. Nowy punkt rozpoczął działalność 8 lutego br.

- W przygotowanym i przystosowanym do szczepień pawilonie są cztery pomieszczenia, które wykorzystujemy na kolejnych etapach szczepienia – wyjaśnia Beta Baczyńska – Kozak, koordynatorka szczepień w SPZOZ w Łęcznej. - W poczekalni zostawimy wierzchnie ubranie i wypełnimy dokumenty. W gabinecie lekarskim uzyskujemy kwalifikację do szczepienia. W trzecim pomieszczeniu, wyposażonym zgodnie z wymogami ministerstwa zdrowia przeszkolony personel wykonuje szczepienie. Czwarte pomieszczenie to sala, w której osoba przebywa na półgodzinnej obserwacji.
Szpitalny Punkt Szczepień czynny jest od poniedziałku do czwartku i szczepi kolejnych pacjentów zgodnie z ustalonym hormonogramem. Każda zapisana osoba otrzymuje dokładną datę i godzinę szczepienia przez telefon, najczęściej sms-em.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa