Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Rinke w Łęcznej. Emisja programu 10 listopada o 22.30 w TTV

Rinke Royens kilka tygodni temu odwiedził szpital w Łęcznej. Przyjechał, by przygotować kolejny odcinek nowego serialu pt. „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. We Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej spędził pięć dni i pięć nocy aktywnie uczestnicząc w codziennym życiu „oparzeniówki”. Tak powstał film dokumentalny - kilkadziesiąt minut pełnych emocji i ludzkich problemów pokazanych z dużym wyczuciem i wrażliwością.

- Miałem możliwość obejrzenia tego odcinka przed emisją – mówi dyrektor SPZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski. - Mimo, że jako szef tej placówki, wiem jak wygląda praca na tym oddziale, jak leczy się oparzonych pacjentów, jakie są problemy, to film zrobił na mnie olbrzymie wrażenie, ani przez sekundę nie poczułem się znudzony tym, co widziałem na ekranie.
Rinke, to scenarzysta i producent m.in. takich programów telewizyjnych jak Top Model czy The Voice Kids, który przygotowywał i prowadził także takie seriale jak „Rinke. Na krawędzi”, gdzie przez rok spotykał się z bezdomnymi oraz „Rinke. Za kratami”, gdzie dał zamknąć się w więzieniu, żeby widzowie mogli zobaczyć jak jest po tamtej stronie muru.
Nowy serial to cykl pokazujący miejsca, do których trafia się raczej nie z własnej woli. Wcześniejsze odcinki nagrywane były m. in. w ośrodku terapii uzależnień, w szpitalu psychiatrycznym, w hospicjum. Teraz czas na prezentację odcinka nakręconego w łęczyńskiej „oparzeniówce”. Zostanie on wyemitowany w najbliższą niedzielę – 10 listopada o godz. 22.30 w TTV.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron