Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Co Rinke Rooyens robił w Łęcznej?

Rinke Royens, znany producent i scenarzysta przez pięć dni i pięć nocy przebywał na oddziale Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej Przyjechał nie jako pacjent, ale jako filmowiec – dokumentalista z ekipą telewizyjną, by nagrać kolejną część nowego serialu pt. „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Łęczyńską „oparzeniówkę” wybrał na bohaterkę jednego z odcinków.

Rinke, to scenarzysta i producent m.in. takich programów telewizyjnych jak Top Model czy The Voice Kids, który przygotowywał i prowadził także seriale „Rinke. Na krawędzi”, gdzie przez rok spotykał się z bezdomnymi oraz „Rinke. Za kratami”, gdzie dał zamknąć się w więzieniu, żeby widzowie mogli zobaczyć jak jest po tamtej stronie muru. Teraz chce pokazać miejsca, do których trafia się raczej nie z własnej woli. Wcześniejsze odcinki nagrywane były m. in. w ośrodku terapii uzależnień, w szpitalu psychiatrycznym, w hospicjum.
Emisja pierwszego odcinka nowej serii dokumentalnej „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” planowana jest na 6 października o godz. 22.30 w TTV.
Odcinek z Łęcznej będzie można obejrzeć w listopadzie.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków