Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Złoty Gryf dla profesora Jerzego Strużyny

Profesor Jerzy Strużyna, szef Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii plastycznej został uhonorowany przez władze Powiatu Łęczyńskiego Złotym Gryfem. Nagrodą podczas uroczystości dożynkowych połączonych z 20-leciem Powiatu Łęczyńskiego odebrał Krzysztof Bojarski. dyrektor SPZOZ w Łęcznej. Złote Gryfy przyznawano w 4 kategoriach: społecznej, gospodarczej, kulturalnej i sportowej.

Profesor J. Strużyna i kierowany przez niego oddział był doceniany już nie raz. Między innymi w 2012 r. Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej zdobyło II nagrodę w konkursie „Perły medycyny 2012”, a w 2017 roku za działalność medyczną wykraczającą poza granice naszego województwa WCLOiChR otrzymało tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa