Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Miliony na diagnostyczny sprzęt

Szpital w Łęcznej czekają duże zakupy. 6,7 mln zł dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego przeznaczonych zostanie na nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Unijne środki pozyskane zostały w w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski, który podzielił 83 miliony zł pomiędzy 17 szpitali powiatowych. Projekt przygotowany przez SPZOZ w Łęcznej zajął drugie miejsce.

- Pieniądze z tego projektu zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego - mówi Krzysztof Bojarski, dyr. SPZOZ w Łęcznej i dodaje: - Szpital zyska cztery nowe aparaty rentgenowskie, rezonans magnetyczny, mikroskop operacyjny i pierwszy w regionie ultrasonograf endoskopowy, tzw. EUS.
Sprzęt trafi na szpitalne oddziały diagnostyczne po przeprowadzeniu procedury przetargowej, w I kwartale przyszłego roku.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych