Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Przygotowanie do szczepienia przeciw Covid-19. Instrukcje nie tylko dla seniorów

Osoba, która ma wyznaczony termin szczepienia, szczególnie dotyczy to seniorów - powinna przygotować informacje o swoim stanie zdrowia. Ułatwi to lekarzowi kwalifikację do szczepienia. ... »

Firma Wamex dołącza do grona darczyńców

Po raz kolejny nasz szpital i nasz personel otrzymał podziękowanie. Po darowiźnie dla szpitala od „Bogdanki” S.A., o której niedawno pisaliśmy na naszej stronie www, zgłosił się kolejny darczyńca - łęczyńska firma Wamex SA. ... »

Komunikat w sprawie szczepień

Ważne dla pacjentów z grupy „0”. W związku z informacjami dotyczącymi ograniczeń dostaw szczepionki przez koncern Pfizer , decyzją rządu jest tymczasowe zawieszenie szczepień, a w konsekwencji wstrzymanie podawania pierwszej dawki w grupie „0”. ... »

Bogdanka pomaga szpitalowi

Kolejny raz Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. wspiera SPZOZ w Łęcznej. Tym razem na konto szpitala wpłynęła kwota 20 tysięcy zł. - Została ona przeznaczona na zakup kombinezonów ochronnych dla personelu medycznego – mówi dyrektor szpitala w Łęcznej Krzysztof Bojarski.- Ze względów na bezpieczeństwa naszych pracowników oraz pacjentów tego typu środków jednorazowego użytku nie może zabraknąć szpitalowi. Doskonale rozumieją to górnicy, którzy nie po raz pierwszy wspierają naszą placówkę. ... »

Ważne dla osób, które zapisały się na szczepienie! Jak uniknąć kolejek

Uwaga! Osoby, z grupy „0”, które w szpitalu w Łęcznej zapisywały się lub zapiszą do 14 stycznia br. do godz. 11.00 na szczepienie przeciwko Covid-19 proszone są o kontakt z koordynatorem ds. szczepień - tel. 792 601 026 w godz. 8.00 - 15.00. W trakcie telefonicznej rozmowy zostanie ustalony dokładny termin szczepienia - data i godzina, a to pozwoli uniknąć kolejek.

Zapisy dla medyków do 14 stycznia. Szansa na szybkie zaszczepienie!

Jeszcze tylko do 14 stycznia br. osoby z grupy „0”, czyli m.in. służby medyczne, pracownicy podmiotów medycznych, aptek, stacji sanepidu oraz pracownicy szpitala mogą wpisać się na listę szczepień przeciw Covid-19. Szczepienia dla tej grupy w szpitalu w Łęcznej realizowane będą od 22 do 25 stycznia. W przypadku dużego zainteresowania termin ten może zostać wydłużony. Osoby, które nie skorzystają z przywileju zaszczepienia się w grupie „0”, będą mogły to zrobić, po zakończeniu szczepień grupy I i II. ... »

Pierwsza pula szczepionek wyczerpana. Ciąg dalszy szczepień od 11 stycznia!

Po trzech dniach szczepień (4-6.01) przeciw COVID-19 zaszczepionych zostało 270 osób. Szczepionka, która dotarła do szpitala w pierwszej dostawie wykorzystana została w 100 procentach. Kolejne szczepienia w szpitalu dla osób z grupy „0”, czyli dla służb medycznych, pracowników podmiotów medycznych z Powiatu Łęczyńskiego oraz pracowników szpitala będą kontynuowane od 11 stycznia od godz. 11.00. Zakończenie zapisów dla osób z grupy „0” przewidywane jest 14 stycznia 2021 r. ... »

Zaczęły się szczepienia w szpitalu przeciw COVID-19

Akcja szczepienia przeciw COVID-19 rozpoczęła się w szpitalu 4 stycznia o godz. 12.00. Pierwszą zaszczepioną osobą w SPZOZ w Łęcznej był doktor Krzysztof Jarząbek (na zdjęciu), związany ze szpitalem od ponad 20 lat. - Przez dwa dni szczepień, czyli w poniedziałek oraz wtorek 4 i 5 stycznia pierwszą dawkę szczepionki otrzymało 198 osób – poinformował dyr. SPZOZ Krzysztof Bojarski. - W tej grupie znalazł się personel z podmiotów medycznych z Powiatu Łęczyńskiego, który zadeklarowali chęć szczepień oraz pracownicy SPZOZ w Łęcznej. ... »

Badanie na obecność przeciwciał można wykonać w szpitalu w Łęcznej

Od 4 stycznia 2021 r. szpital w Łęcznej wykonuje test jakościowy na oznaczenie przeciwciał anty SARS-Cov-2. Koszt badania 60 zł. W celu wykonania testu należy zgłosić się do rejestracji Laboratorium na I piętrze. Badanie wykonywane jest w punkcie pobrań (także na I piętrze). Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.15-11.00. ... »

Informacja o szczepieniu dla pracowników medycznych spoza szpitala. Można się jeszcze dopisać do listy!

SPZOZ w Łęcznej został wyznaczony jako szpital „węzłowy”, tzn. podmiot, w którym będą wykonywane szczepienia przeciw COVID-19 nie tylko dla własnego personelu, ale także dla innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. ... »

« 1 2 3 4 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna