Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Dwa miliony na oddział ratunkowy

W tym roku Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Łęcznej zostanie zmodernizowany i wyposażony w nowy sprzęt medyczny. Wymienione ma być oświetlenie i zakupiony system informatyczny. To oznacza szybszą diagnostykę, lepszą jakość usług i większy komfort pacjentów. ... »

Zmarł Czesław Popik, były dyrektor szpitala w Łęcznej

Dr med. Czesław Popik, urodził się w Niedziałowicach w pow. chełmskim w 1925 roku, zmarł 1 stycznia 2018 r. Był specjalistą chorób wewnętrznych, medycyny przemysłowej, organizacji ochrony zdrowia. Życie zawodowe związał z placówkami służy zdrowia. W latach 60. i 70 m.in. kierował przychodnią w Szpitalu Wojskowym, był dyrektorem Wojewódzkiej Przychodnią Przemysłowej, ZOZ i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lublinie. W latach 1983-85 pełnił funkcję dyrektora szpitala w Łęcznej, wtedy działającego pod szyldem Górniczego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2018

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku 2018 życzy Dyrektor Krzysztof Bojarski.

Mikołaj zaprosił dzieci do szpitala

Kiedyś byli pacjentami Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, ale 8 grudnia przyjechali do szpitala w Łęcznej jako goście, na zaproszenie Mikołaja. Były prezenty, kolędowanie oraz spotkanie z lekarzami, którzy kiedyś ich leczyli. Tak jest od trzech lat. W każdą rocznicę powstania Dziecięcego Oddziału w WCLOiChR w Łęcznej przychodzi Mikołaj... ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna