Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Łęczna ma rezonans. Finansowanie badań przez NFZ od marca

Diagnostyka w SPZOZ w Łęcznej wkroczyła na wyższy poziom. 18 lutego w szpitalu otwarta została Pracownia Rezonansu Megnetycznego. Na taki sprzęt diagnostyczny mieszkańcy powiatu czekali od dawna. Łęczna to w woj. lubelskim drugi, po Krasnymstawie szpital powiatowy, który ma rezonans. Kolejne będą w Radzyniu Podlaskim i Tomaszowie Lubelskim. ... »

W grupie chudnie się łatwiej. Pacjenci z nadwagą spotykają się w Łęcznej

Pierwsza rocznica spotkań Grupy Wsparcia Spotkanie zorganizowane 28 stycznia 2020 roku w szpitalu w Łęcznej zaczęło się nietypowo. Dziewczyny w czarnych tshirtach z różowym logo CHLO wniosły na salę konferencyjną dietetyczne torty (np. fasolowe browni) z iskrzącymi racami. Tak świętowano pierwszą rocznicę spotkań Grupy Wsparcia Stowarzyszenia Pacjentów Bariatrycznych CHLO w Łęcznej. ... »

Na finał listy gratulacyjne

Rada Społeczna działająca jako organ doradczy i opiniujący w SPZOZ w Łęcznej w latach 2016-2019 zakończyła swoją pracę. Na finał kadencji były podziękowania od dyrektora Krzysztofa Bojarskiego oraz pamiątkowe zdjęcie i listy gratulacyjne. ... »

Rana oparzeniowa nie tylko z podręcznika, czyli studenci uczą się w Łęcznej

Wykłąd prof. Jerzego Strużyny.  Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to dziś największy w Polsce ośrodek kształcenia w zakresie chirurgii plastycznej. Specjalizację robi tu 16 osób, a roku akademickim 2019/2020 w zajęciach uczestniczy około trzystu studentów VI roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pierwsza grupa - ok. 150 osób wykłady i zajęcia praktyczne ma już za sobą. ... »

« 1 2 3 4 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna