Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Uwaga pacjenci! Porady tylko telefoniczne!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Przychodnia Specjalistyczna w Łęcznej wprowadza zmiany w udzielaniu porad dla zapisanych pacjentów w poradniach, mające na celu ochronę pacjentów przed narażeniem. Lekarze Poradni Specjalistycznych udzielają pacjentom porad przez telefon. Nie ma potrzeby przyjeżdżania do przychodni. Należy oczekiwać w domu na telefon od lekarza specjalisty. Nie dotyczy to jednak wizyt pierwszorazowych w poradni. Wizyty te zostaną przepisane na inny termin.

Jak żyć w kwarantannie?

Liczba osób, które mają nadzór sanitarny bądź zostały poddane kwarantannie będzie się powiększała. Lekarze epidemiolodzy zapowiadają, że szczyt zachorowań dopiero przed nami. Lubelski oddział NFZ przygotował ulotki o kwarantannie, z których dowiemy się co można robić w tym czasie, a co jest zabronione. Jak powinna przebiegać kwarantanna w domy, jak funkcjonować z domownikami jeśli osoba z podejrzeniem koronawirusa nie mieszka sama? ... »

Jak dziś funkcjonuje szpital

W związku sytuacją związaną z zagrożeniem koronawirusa i ogłoszeniem stanu podwyższonej gotowości przez wojewodę lubelskiego, szpital w Łęcznej wprowadził następujące ograniczenia. Oto one: ... »

Wynik ujemny. To nie koronawirus

8 marca br., w godzinach wieczornych do ambulatorium opieki nocnej i świątecznej w szpitalu w Łęcznej zgłosił się pacjent z infekcją górnych dróg oddechowych. W wywiadzie udzielonym w gabinecie lekarskim poinformował, że przyjechał zza granicy, gdzie występuje koronawirus. ... »

Nowa rada i pięć uchwał. Szpital na plusie

Nowa Rada Społeczna SPZOZ w Łęcznej zainaugurowała swoją działalność 18 lutego 2020 roku. Decyzją Rady Powiatu na kolejną, drugą kadencję przewodniczącą pozostanie Małgorzata Więckowska – Siwek. Jej zastępcą będzie Michał Woźniak, a członkami: Anna Wójcik, Bożena Kornatka, Adam Niwiński, Michał Pelczarski, Mirosław Tarkowski. ... »

« 1 2 3 4 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna