Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Sprzęt do ratowania życia do dyspozycji pacjentów

Sprzęt ratujący życie i zdrowie pacjentów trafił już na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Został on zakupiony w ramach Projektu „Doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Samodzielnego Szpitala Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łęcznej”. ... »

Jak się leczy przepukliny - warsztaty dla chirurgów w Łęcznej

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin pachwinowych TEP, po której pacjent szybko wraca do zdrowia została zaprezentowana podczas dwudniowych warsztatów medycznych (7 i 8 września) w szpitalu w Łęcznej. Łęczyńscy chirurdzy stosują tę metodę nie od dziś, a teraz wiedzę na jej temat pokazali kolegom z innych placówek medycznych z naszego regionu. Gościem specjalnym konferencji był dr Michał Chudy ze Szpitala Uniwersyteckiego Ayr w Szkocji, który na co dzień szkoli chirurgów w Wielkiej Brytanii. ... »

Przychodzi psychiatra do pacjenta...

Od 1 września 2018 r. w SP ZOZ w Łęcznej rozpoczyna działalność Zespół Leczenia Środowiskowego. Jest to nowa forma pomocy dla osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi, którzy z różnych powodów nie mogą być leczeni w Poradni Zdrowia Psychicznego. Dlatego grupa specjalistów będzie mogła odwiedzać ich w domach. ... »

Projekt, który wiele ułatwi pacjentom

Nie trzeba będzie przyjeżdżać do szpitala i stać w kolejce, by zarejestrować się do lekarza. Wyniki badań też odbierzemy przez internet, a mail lub sms powiadomi nas o zbliżającej się wizycie w gabinecie specjalisty. Stanie się to możliwe dzięki Projektowi „Informatyzacja oraz wdrażanie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łęcznej”. Jego bezpośrednim celem jest zapewnienie pacjentom szpitala dostępu do wysokiej jakości usług publicznych świadczonych droga elektroniczną. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna